Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy húszonéves hölgy inkább...

Egy húszonéves hölgy inkább nőnek vagy még lánynak mondható?

Figyelt kérdés
A húszonéves nemcsak a 20 évest jelenti, csak mert sokszor úgy értelmezik egyesek....
2011. jan. 9. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van aki még lányként, van aki már nőként viselkedik.
2011. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az Első válaszolóhoz, ezt mindenki másként kezeli. Van aki már nőnek érzi magát, de van aki még csak lánynak. Én 21 vagyok, de én még lánynak mondom magam és nem nőnek.
2011. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok és lánynak mondom magam. :)
2011. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok , nőnek mondom magam, már férjnél vagyok és van egy kisbabám. Semmiképp nem érzem lánynak magam.:)
2011. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Attól függ ki minek láthja, de hol van ennek jelentőssége?

Az apukám pl. már kozépiskolás koromban kezicsókolommal köszönt a barátnőimnek, olyan furcsa, meg maradi, de ha ő így szokta meg.

2011. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, két éve asszony. nem okozok fejfájást lány-nő ügyben :D
2011. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
17:25ös szerintem meg apukádnak igaza van, hogy nem tegezi le a lányokat. Nagyon sok olyan pasi van akinek köszönök, hogy jó napot kívánok ő meg mondd nekem egy helló-t. Szerintem apukád részéről ez nem maradiság hanem ez lenne a normális számomra.
2011. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Amíg nem kötik be a fejét, addig lány... najó, esetleg vénlány. Utána meg asszony. Engem a nő szó irritál, nem tudom, mért.
2011. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"jó napot kívánok ő meg mondd nekem egy helló"

Na ezzel én is sokszor így vagyok, mivel fiatalnak nézek ki, hiába vagyok már majdnem harminc.

a régimódiságot a kezicsókolomra gondoltam, illetve hogy akkor nekem ez fura volt.

2011. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jajj értelek.:) Én is fiatalabbnak nézek ki a koromnál, de akkor is úgy gondolom, hogy ha én nem tegezem le akkor ő se.:) Bár mondjuk soha nem szoktam szólni ezért.
2011. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!