Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan nő/férfi az...

Volt már olyan nő/férfi az életetekben, akit mikor először megláttatok, rögtön az jutott eszetekbe, hogy ő a legtökéletesebb férfi/nő akit valaha láttatok és amilyet mindig is megálmodtatok magatoknak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 14:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem mi futott végig az agyamon,de egy biztos,volt egy srác,akit megláttam és nem tudtam róla levenni a szemem,egyszerűen vonzott valamiért, néhány perc múlva odajött hozzám...Most várjuk az első babánkat:)
2011. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Van egy színész (híres, magyar, ezért inkább nem írok nevet), akit meglátok a tv-ben, mondjuk egy filmben, akkor elfog egy olyan érzés, hogy: "Igen, ő az!" És akkor jön egy olyan érzés is, hogy találkozni szeretnék vele, összeházasodni, gyereket vállalni, és elmenni vele egy lakatlan szigetre, és ott élni... Remélem, hogy egyszer ez a sok álmodozás valósággá válik...
2011. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
ma 14:28 Ugyan így vagyok.:D
2011. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen. 29évessen így jöttem össze a párommal, és valóban tökéletes volt a számomra. Mind külsőleg, mind tulajdonságra, mind a családi körülményei pont olyanok voltak, mint amilyenre mindig is vágytam.

Szóval mint a mesében, ha nem velem történt volna, akkor el sem hinném. De a történet nem végződött jól, együtt élésünk nyolcadik évében véget ért a csoda. Ahogy jött, úgy ment, hirtelen, gyorsan, váratlanul.

Szép volt, jó volt, életem eddigi legszebb szakasza, és nem is hiszem, hogy lesz még ilyenben részem, mert túl tökéletes volt, erre annyi az esély, mint lottó ötöst nyerni.

2011. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, de ő sajnos észre sem vesz. Én pedig nem tudom elfelejteni...
2011. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Aki nagyon-nagyon ilyen volt, olyan csak 1 volt...:) másfél évig képes voltam plátói szerelemben élni, majd teljesen depressziós lettem, szerettem volna "kiszeretni belőle" de sehogy sem sikerült, de végre másfél év után jött vki más, aki ugyan nem a legtökéletesebb, de volt benn valami, ami semelyik másik fiúban nem...azóta igyekszem elkerülni az ilyen plátói szerelmeket :)
2011. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, és még most is ezt gondolom. Csak ő nem gondol rólam semmit.
2011. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15 éves voltam, megláttam Harrison Fordot a Hanover Streetben, és "halálosan" beleszerettem.


Azóta se nyűgözött le a külsejével ennyire senki.

De voltam azóta még szerelmesebb, csak már valódi fiúba, és kevésbé a külseje miatt. Az a rác, aki most életem értelme, első ránézésre abszolút nem tűnt fel nekem. És most úgy érzem, összeomlana a világ, ha elveszíteném.

2011. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!