Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostoha testvérem dühöng és...

A mostoha testvérem dühöng és a vizeletében drog is van nagymamáját agyonverte. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem jár iskolába, csak diszkóba meg csavarogni 16 éves és drogot is találtak a vizeletébe. Ma dühroham jött rá pénzt akart lopni de nem tudott számtalan alkalommal ellopott már tőlünk 5-10 ezer forintokat... Mindenkinek átkutatja a zsebét itthon. Szülők elváltak sajnos. Ma a mamáját durván megverte eltörte az ujját meg talán a karját is és vérzett az orra a 74 éves öregasszonynak aki 40 kiló sincs. Nem akart adni neki pénzt erre neki ment késsel fenyegetett engem hogy leszúr ha nem megyek az útjából. neki ment és megverte a saját mamáját aki azóta sincs jól a vérnyomása is nagyon magas! Csinált már ilyet de ennyire brutális még nem volt. Mi lehet vele? teljesen el ment az esze? rendőrök is voltak már nála többször.
2011. jan. 9. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


A drogos mindenre képes a napi anyag megszerzéséért.

Elvonó, nincs más lehetőség...és talán fel is kell(ene) jelentenie a nagyinak. Innen kezdve már ön- és közveszélyes. Lépjetek addig, amíg halált okozó testi sértés nem lesz a vége!

A további lehetőségeket vagy a körzeti vagy a rendőrség vázolja fel nektek. Ilyen esetekben muszáj lépni, minél előbb.


Üdv és minden jót!

2011. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ORVOS!RENDŐR!MOST!

Én nem itt érdeklődnék, hanem már hívtam volna őket.Mégis kit sajnálsz?Ezt a férget, vagy a nagyit,szegényt?

2011. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
figyelj. én a nagyit, de már volt kint rendőr nála de nem történt semmi csak befenyítették de nem használt neki meg már volt bíróságon is meg a kapitányságon is
2011. jan. 10. 05:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!