Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi boldogtalan...

Miért van annyi boldogtalan ember?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 11:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg rosszul fogalmaztam meg a kérdést, elnézést érte :( Azért született meg a fejemben a kérdés, mert a környezetemben minden párkapcsolat rossz. Minden barát/barátnő elvált vagy válik, egyedül él, magányos, vagyis boldogtalan.A baráti körömben szinte mindig akad valaki akit vigasztalni kell:( Nekem sincs párkapcsolatom, egyedül vagyok régóta, gyerekeimmel. Néha Én is boldogtalannak érzem magam, pedig mindenem megvan ami az élethez kell, csak ugye a magány.........., főleg, hogy nem sokára tavasz..:(
2011. jan. 9. 11:58
 12/24 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress "boldog társaságot", ahol a boldogtalanságban találnak önigazolást az emberek, hanem abban, hogy történjen bármi, jól érzik magukat. Csatlakozz valami optimista körhöz, vagy alakíts ki Te egyet, szóval változtass szerintem, mert a negatív emberek lehúznak, a pozitívan gondolkodók pedig fölemelnek! Tapasztalat! És a gyerekeidnek is ezzel mutatsz jó példát, nem a siránkozós önsajnálatba búj "barátnőkkel".
2011. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress "boldog társaságot", ahol *NEM* a boldogtalanságban találnak önigazolást az emberek, hanem abban, hogy történjen bármi, jól érzik magukat.
2011. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mert sz** az élet.
2011. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert sokan inkább a társadalmi elvárásoknak akarnak megfelelni, mint a saját igényeiknek. De mindenkinek vannak boldogtalanabb időszakai, ez természetes része az életnek.
2011. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a filmet ajánlom a kérdezőnek és mindenkinek aki nem látta!!!!!KU.RVA JÓ FILM és a kérdéshez kapcsolodik is.

2011. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha láttátok a filmet,vagy majd megfogjátok nézni akkor ide írjátok le a véleményeteket kiváncsian várom!köszi
2011. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

[link]


Itt bővebben írnak a filmről!

2011. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Olyan sok ember boldogtalan,még sincs bátorsága,hogy változtasson a helyzetén,mert arra nevelték ,hogy az életban a biztonság,az alkalmazkodás és a hagyománytisztelet a fő.Ezek persze látszólag megadják a lelki békét,de valójában semmi nem rombolja jobban kalandvágyunkat mint a biztos jövő.Az emberi szellem fő éltető ereje a kalandvágy.Az életöröm forrása az új élmény és ezért nincs nagyobb öröm mint a folytonossan változó horizont,az ha mindennap új és más nap kel fel számunkra.Tévedsz ha azt hiszed hogy az öröm vagy elsősorban emberi kapcsolatokból származik.Isten mindenüvé rejtett belőle.Benne van mindenben,abban is,amit átélünk,tapasztalunk.Csak vennünk kell a bátorságot,hogy szembeforduljunk megszokott életmódunkkal és újjfajta a hagyományostól eltérő életet kezdjünk.Nincs szükséged rá,hogy én vagy bárki más körülötted legyen ahhoz,hogy újfajta fény jelenjen meg az életedben.Ott vár rád megragadhatod,csak utánna kell nyulnod.Valójában csak magaddal kell megküzdened!"


Chris McCandless

2011. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom nézni.
2011. jan. 9. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!