Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fanni névről vélemények?

Fanni névről vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 20:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
84%
kedves és aranyos, de a legtöbb Fanni ismerősöm nem szereti a saját nevét, mert nem lehet becézni.
2011. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos - rossz tapasztalatok miatt - nem tetszik a név... :( De sajnos ugyan így vagyok a Szilvia és a Melinda névvel is... (Elnézést kérek a fenti nevek tulajdonosaitól!)
2011. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%
nekem nem tettszik
2011. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Így hívnak. Elvagyok vele. Se nem szeretem, se nem utálom. Nekem az egyik barátnőm nagyon édes becenevet adott. Csak kreatívnak kell lenni. Igaz, majd 20 éves koromra én sem tudom majd magam elképzelni hogy Fanninak szólítanak, de ez van. :DD


14/L

2011. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes, aranyos név, egy copfos tündéri kislány jut eszembe róla. Mégsem adnám ezt a nevet a gyerekemnek, mert tipikusan az a keresztnév, amit ki lehet nőni. Felnőttként és idősként már idétlenül, komolytalanul hangzik.
2011. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom Fanni. Kedves és szerény kislány, szerintem rá mindig illeni fog ez a név. Becézni is lehet Fancsi(kicsi korban) Fanka, Fannus,
2011. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
95%
Kiselefánt név. Elefanni.
2011. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
2011. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerű, vidám, aranyos név. És aki azt mondja, hogy csak gyerekkorig jó: Ott vannak azok a nők, nénik... akiket Panninak neveznek. Hát ha az való idősebbeknek, akkor a Fanni is jó lesz...

Másik érv: Manapság annyi "szokatlan" új név van, hogy mire felnő egy ma született Fanni, egyáltalán nem lesz szokatlan.


Amúgy annyira nekem sem tetszik, de nincs bajom vele.

(A Dzsenifer, Napsugár, Életke, Őzike, Mercédesz, stb nevek viszont idegesítőek. A Fanni nem ez a kategória.)


Becézés: Talán jobbak is a becézhetetlen nevek, mert esetükben egy idegennek első találkozás után nem kell zavarban lennie, hogy akkor most hogyan is szólítsam. Pl bemutatkozik egy Zsuzsanna. Hívjam Zsuzsannának, vagy inkább a Zsuzsit, Zsuzsát, Zsuzskát szereti? Ha nem mondja meg kell kérdezni, különben tök kínos egy ideig megszólítani... Egyre jobban tetszik a Fanni név. :)

2011. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Fanni vagyok én is. :D

szeretem a nevem, csak nem nagyon illik hozzám, mert olyan kis aranyos név, én meg eléggé vad, és nagyszájú vagyok :OxDD


amúgy lehet azt becézni, nekem is rengeteg becenevem van. most kapásból 8 jutott eszembe:D pl: Fancsi, Fancus,(Fancuska, ezt utálom mondjuk. xD) Fannika, Fafa, Fanka, Fannesz, Fannus, Fanna.


14/L

2011. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!