Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom tovább, itthon...

Nem birom tovább, itthon állandóan veszekedés van, a keresztszüleim szakítottak, mamám meghalt 2 éve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Itthon apa mindig veszekszik a nővéremmel(ő 18 éves),ha anyu mmondja,hogy próbálja megérteni tesómat,akkor vele is ordibál.A multkor azt mondta,hogy menjen mindenki a saját dolgára és élje az életét,nekem meg azt mondta,hogy velem meg lesz valami:(Azért örülnék ha én is megkapnám azokat az esélyeket amivel tesóm indult,ugy értem velem mért kell veszekedni?A keresztszüleim ősszel szakítottak,15év után:(Nagyon szeretem őket,keresztanyuval mindig lehetett bármiről beszélni,keresztapu mindig felvidított,és ha eggyütt volt a család,akkor mindig jól éreztük magunkat:)Keresztanyu elköltözött,nem tudom hol lakik,nem tudom a telefonszámát:(semmit se tudok róla.Még azt sem hevertem ki teljesen,hogy két éve meghalt mamám:(nagyon nehéz íez így nekem.tnap mondtam anyunak,hogy kiket szeretnék meghívni a ballagásomra,és mondtam hogy örülnék neki ha eljönne keresztapu,és keresztanyu is.De nem tudom mit szólnának hozzá,illetve nem is tudjom,hogy hogy hívjam meg esetleg ha megengedik anyáék.tanácstalan vagyok,mert azt tudom,hogy nem váltak el haragba meg semmi:)sőt keresztapu keresztanyu autójával jár dolgozni,mert keresztanyunak van céges autója:)

kérlek vegyetek komolyan,mert teljes elkeseredettségemben már nagyon sok rosszra gondoltam :megölöm magam,átköltözök papámhoz illetve hogy olyan helyre megyek ahol tuti nem találnának meg...

tanácstalan vagyok,úgy érzem valamit tennem kell a család érdekében,de ha valamit mondok a nővérem rögtön ordibál,apu meg azt mondja ne szóljak bele nem az én dolgom.De azért belegondolhatnának milyen érzés nap mint nap ezt hallgatni a másik szobában:(


2009. jan. 29. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Eszedbe ne jusson megölni magad hallod e!!! Ez a szüleid szégyene. De azt is értsd meg, hogy nem neked kell megoldani a szüleid problémáját. Egy dolgot tudok neked javasolni, jól értem most ballagsz, akkor keress olyan középiskolát ami elég messze van ahhoz, hogy kapj kollégiumot, és elég ha egy hónapban egyszer hazajössz.

Keresztanyudat meg biztosan meg tudod találni, nem létezik, hogy senki nem tudjon róla semmit. Mondanám, hogy költözz a papidhoz, de mivel kiskorú vagy, a szüleid visszahozatnának.

2009. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEDET,DE ELKÖLTÖZNI NEM FOGOK,UGYANIS MÁR BEATTAM A JELENTKEZÉSI LAPOT ÉS ITT VAN AZ ÖSSZES BARÁTOM.:) TAVASZIG VHOGY KIHÚZOM,AKKOR APA UGYIS KEVESET LESZ ITTHON,MERT MEGY MARKAZRA ZÖLDSÉGET ÜLTETNI:)

NYÁRON MEG BŐMNÉL AKAROK ALUDNI 1-2X:)

2009. jan. 29. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!