Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Most mit csináljak?

Elegem van! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A feleségemmel nagyon sokat veszekedtünk december körül. El is ment itthonról (a kisebbik gyereket magával vitte a nagyobbik velem volt) és karácsonykor jött haza. Ez mind azért volt mert szinte mindenen veszekedtünk és nem tudtuk megbeszélni a dolgokat. Ma már megint veszekedtünk. Fa*om ki van már h minden szarért veszekedni kell mindig. Nem őt hibáztatom mert én is hülye vagyok. Félek h el fogunk válni. Mit csináljak?

29/F


2011. jan. 5. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

16:25


Hamarabb megcsalnek egy ilyen pasit mint te vagy, mint egy olyat, mint amilyen a kerdezo!

Te szarnal ra a kapcsolatodra ezek szerint, o meg tenni akar erte valamit. Csak nem tudja mit, azert jon ide tanacsot kerni.


Mi nok tapasztalatbol mondjuk, hogy mit tegyen. Allapotosan igazi hiszterikus hazisarkany voltam, s ha a parom folytatta es belemkotott, visszaszologatott meg ingerultebb lettem. De ha hiszterikus allapotomban inkabb odajott mosolyogva es "megsimogatta a buksim" egybol lenyugodtam...


Igen, oka van amiert az asszonyka hiszteriazik. Meg kene keresni, hogy mi az oka. Nem biztos az, hogy egy harmadik szemely. Talan teljesen kimerult. Amit ket gyermek mellett nem is csodalnek. S szerintem eleg fiatalok ugyhogy az anyuka lehetseges meg gyes-en van. Ebbol kiindulva szerintem mar neki is elege van az otthonulesbol es menne vissza dolgozni.


Egy kettesben eltoltott hetvege kene nektek a gyermekek nelkul... Ez nem onzoseg es ettol nem lesztek rossz szulok!

2011. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Igornak teljesen igaza van...Én a kérdezőt simán megcsalnám,mert papucs,a nőnek csak addig kell a papucs míg kényelmes,de ha unja hogy a pasinak nincs önnáló gondolata és csak lesi a kivánságát,még akkor is simogatja tutujgatja,mikor nem kéne mint egy pincsi kutya liheg körülötte az előbb utóbb terhessé válik és utána lecsereli a papucsot cipőre...
2011. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Igor26 ***** válasza:

Kedves 16:25! Ha visszaolvasol, láthatod, hogy volt előzménye a kommentemnek. Nézd meg mit írtam korábban és hogy volt-e szerinted értelme.


"Hamarabb megcsalnál, mint a kérdezőt..." Én nem hiszem, mert időd se lenne rá. Részemről nem szoktam megvárni, amíg idáig fajul a helyzet. Tudod, NEKEM esik rosszul, ha nem úgy csókol a nő, mint régen! Az én módszerem az, hogy beszélgetek a párommal és valami vagy működik, vagy nem.


Nekem nem bántja az egomat, hogy régen béna voltam, én is pont ugyanúgy benéztem ezeket a dolgokat, mint a kérdező. Én is voltam papucs, meg még CSICSKA is. És akkor mi van?! Tanultam belőle és most boldog vagyok.

2011. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam arra mert annak nincs semmi értelme h már hetek óta egész nap mindenért csak veszekszünk. Nem csináltam neki szinte semmit csak ha megkért. Én is sokat kiabáltam vele most és nem hagytam magam meg amúgy is tök bunkó voltam. Nem akarok csicska lenni de a tegnap este az olyan volt..nem akartam veszekedni és azt gondoltam h úgy jobb lesz. De ha akar simán meg tud csalni mert itthon se vagyok amikor dolgozok.
2011. jan. 8. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!