Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Most mit csináljak?

Elegem van! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A feleségemmel nagyon sokat veszekedtünk december körül. El is ment itthonról (a kisebbik gyereket magával vitte a nagyobbik velem volt) és karácsonykor jött haza. Ez mind azért volt mert szinte mindenen veszekedtünk és nem tudtuk megbeszélni a dolgokat. Ma már megint veszekedtünk. Fa*om ki van már h minden szarért veszekedni kell mindig. Nem őt hibáztatom mert én is hülye vagyok. Félek h el fogunk válni. Mit csináljak?

29/F


2011. jan. 5. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ne veszekedjetek az egyiknek be kell fejezni.Miért veszekedtek?Az ember sokszor csalódottságában vagy kimerültségében is veszekszik.Üljetek le és beszéljétek meg a dolgaitokat,más nem segít.
2011. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ha meg akarom ölelni vagy puszilni olyankor akkor mindig eltol vagy elfordítja a fejemet. És amúgy csókolózni is csak néha szoktunk. Hogy legyek én türelmes amikor általában ő kezd el kiabálni? Jó én se vagyok ártatlan mert valamikor én kezdek kiabálni de akkor már 5000 a vérnyomásom. Ha meg valami máson idegesítem fel nagyon magam akkor muszáj valamin levezetni. Az udvaron van egy fa asztal és abba rúgtam bele mert pont arra mentem és elkezd magyarázni h ne rugdossak. Szeretem és vele akarok élni csak sokszor kikészít a hülyeségeivel. Már néha andrásnak hív ami nem jó mert tudja h idegesít és akkor szokott úgy hívni amikor haragszik rám.
2011. jan. 7. 21:21
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha állandóan veszekedtek, akkor el kell válni. Persze egy darabig el lehet fojtani a feszültséget, de újból ki fog törni.
2011. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Amikor haragszik rád, akkor ne próbáld meg ölelgetni :) előbb kérj bocsánatot, és hagyd hogy mondja a magáét. amikor már pár perce mondogatja, mond hogy igen igazavan, és megérted őt, és te is hülye voltál, meg ő is túlreagálta, és utána ölelgesd :)


32/N

2011. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Itt egy érdekes cikk (vagyis sok kicsi cikk) a veszekedés lélektanáról. Tudom, hogy ő az indulatosabb, de talán segít kezelnia helyzetet, vagy legalább árnyaltabban látni a dolgokat. Talán leghasznosabb a Veszekedés-elemzés, és a Jajj az egóm! című cikk, szóval érdemes lejjebb görgetni! De az összes érdekes lehet.

[link]

2011. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Már nem fogok megszólalni amikor elkezdünk veszekedni. És ha nekem van igazam akkor is azt fogom csinálni ami neki jó kivéve amikor nem. De most mindjárt csinálok neki mondjuk teát odamegyek mellé és bocsánatot kérek mindenért jól megölelem, megpuszilom ha van kedve beszélgetni beszélek vele és remélem ő is normális lesz velem
2011. jan. 7. 21:44
 17/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sikerült rendezni a dolgokat?
2011. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

Ha meg akarom ölelni vagy puszilni olyankor akkor mindig eltol vagy elfordítja a fejemet. És amúgy csókolózni is csak néha szoktunk...


SZERETŐJE VAN!Csak a gyerekek miatt van veled,te meg homokba dugod a fejed...

2011. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hagyd nyitva "veletlenul" ezt az oldalt... Meg fogja hatni amiket irtal, s rajon, hogy nincs ertelme ennyit veszekedni... Hatha o is abbahagyja a makacskodast...
2011. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Igor26 ***** válasza:
0%

01:35-nél a pont! A kérdező úr tankönyvi példát szolgáltatott. A kérdező utsó kommentje pedig a vég! A megoldás nem az, hogy CSICSKA leszel! Hova tetted a tökeidet? Először még csak hisztiztél, mint egy nő "Jájájá, a f@om kivan, mé' kell veszekedni, elegem van, jájéjáj". Próbálom kifigurázni, hogy észrevedd, mennyire tele van emocionális töltettel, amit írtál, a férfi racionalitásnak híre-hamva nincs. Második kör, belédrúg az asszony, erre te, "megyek megsimogatom, meg viszek neki teát"...Jézusom! Nem csodálom, hogy a feleségednek is elege van ebből. Mégis mitől várod, hogy férfiként felnézzen rád? Én is megkockáztatom, hogy van harmadik fél is. A tünetek tipikusak. Velem is megtörtént már ilyen párszor, csak azóta felnőttem. Neked is valami ilyesmit kéne...


Még valami. Sokan csak rinyálni jönnek ide. Hiába kapnak értékes válaszokat, nyomják tovább a hülyeséget. Na ez az igazi perpetuum mobile! Nálad inkább azt láttam, hogy azok a válaszok jönnek be, amik a "legveszélytelenebbek", ahol nem kell elvállalnod semmit. Persze, simogasd, meg vigyé' neki teját. Biztos ez volt a gond a kapcsolatotokban, hogy nem simogattad meg, amikor veszekedtetek, meg nem vittél teját...

2011. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!