Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kicsit hosszú lesz)

Mit tegyek? (Kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
5évig voltunk együtt a párommal, már együtt éltünk albérletben,ami az én nevemen volt, így maradtam, ő meg visszament a szüleihez egy másik városba. De itt dolgozik, itt focizik, szinte ideköti minden. Csütörtökön suliba mneg fociznia kéne menni,de nincs pénze átjárni, másnap meg meloba kell jönnie megint. Ha itt aludna 1 ágyba tudnánk csak aludni. 1hónapja szakítottunk már. Nekem volt 1 kapcsolatom, de utána azt mondta,h neki még nem megy most a komoly kapcsolat(ő is most lépett ki egy 5éves kapcsiból), de találkozgatunk, beszélünk, hívjuk egymást...és nagyon féltékeny az exem miatt. És nem szeretné ha itt lenne nálam...Nekem meg lelkifurdalásom van az exem miatt, ti mit tennétek.
2011. jan. 5. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem segítenék az exnek,oldja meg ahogy akarja..
2011. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, ne engedd, hogy ott aludjon. Nem csodálom, hogy féltékeny az új barátod.
2011. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem aludjon ott.Ha nem lenne senkid vagy békülni akarnál talán de csak ahoz h összezavarjon akár téged vagy összekuszáljon mindent,esetleg az uj pasit elvesztenéd emiatt így nem érdemes,oldja meg elvégre ha lesz komolya kapcsolatod akkor sem theti meg h majd ott alszik amikor akar,akkor is keresnie kell más megoldást.
2011. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Amikor a férjemmel még friss volt a kapcsolatunk, az egyik külföld-Mo között ingázó exem néha nálam szokott aludni. Csak barátként tekintettem rá, férjemnek is elmondtam. Utána is aludt itt. Férjem velem a hálóban, ő meg kint a kanapén. Mindketten felmérték a helyzetet, egyik se volt féltékeny a másikra, max reggel a kávéfőző használatáért ment ölharc.
2011. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Segíts neki.


Segíts neki saját albérletet keresni.

2011. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez patt helyzet..de ha nem váltatok el haraggal, bosszúval vagy más negatív érzelmekkel, akkor tényleg segíts neki legalább addig míg másik albérletet keres vagy legyen ő az albérlő társad, bár azt írtad hogy egy ágyban tudnátok aludni..lehet ma már vendég ágyat kapni: ideiglenesen az is jó lesz neki..az hogy meg féltékeny az új pasid azt meg oldd meg úgy hogy beszéljétek át ezt a lehetőséget hármasba.

Tudom hogy marha egyszerű ezt mondani, 5 év az 5 év..de ha te túltetted magad rajta és ezekszerint igen..akkor szerintem segíthetnél neki.

2011. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő egyedül nem tudna fentartani egy albérletet, itt meg egy szoba van...Igazából én segítenék neki, de megszerettem az "új" srácot, bár még nem a párom, de ő már attól is kivan, ha a cuccaiért jön az exem. Hiába mondom,h már nem szeretem, az exem se akar semmit, mégse tetszik. Amit megértek, de én meg "sajnos" nem tudok bunkó lenni.
2011. jan. 5. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, ha nemet mondasz. Mint már korábban írták, előbb-utóbb úgyis meg kell oldani a helyzetét, nem alhat folyton nálad, csak mert így olcsóbb. Arról nem is beszélve, hogy nem kötelességed segíteni rajta. Nem is értem, miért gondolkodsz ezen? Én értem, hogy jajj szegény ex, de milyen már ez?? Egyáltalán hogy jutott eszébe ilyet kérni?? Neked megvan a saját életed, ami most már teljesen független az övétől. Nem vagy köteles segíteni neki, de kis dolgokban persze segít az ember. De ez ráadásul egy elég nagy kérés, szerintem. És mégis meddig akar még nálad aludni? Hónapokig? Évekig?? Te mit szólnál, ha az új pasid egy ágyban aludna az exével?
2011. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!