Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy túl sok belőlem?

Lehet, hogy túl sok belőlem?

Figyelt kérdés
A testvéremnél töltöttem a karácsonyt, meg a szilvesztert is, meg hetente háromszor meglátogatom őket, ott is alszok, mert nagyon jól érzem magam náluk, de mostanában mintha nem látnának szívesen. Nem ártottam nekik, mi lehet a bajuk? A bátyámról, és a párjáról van szó.
2011. jan. 5. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy szeretnének kicsit kettesben lenni. szerintem ne menj 2-3 hétig, aztán úgyis hívnak.
2011. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy sok lenne belőled. Lehet, hogy csak többet akarnak kettesben lenni, főleg, ha még friss a kapcsolatuk.

Hány éves vagy te, és mennyi a bátyjád?

2011. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos én ezt nem tudom megmondani, mi lehet a bajuk: de! ha legközelebb átmész hozzájuk kérdezz rá,jobb tisztán látni, mint az hogy mérgelődjenek.Tisztázd a dolgokat.
2011. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, h kicsit sok vagy... hetente háromszor ott is alszol? Hát mikor van szegényeknek magánéletük? Tök jó dolog, h ilyen jóban vagytok, de szerintem kicsit vegyél vissza, jelöljetek ki egy napot pl, ami a te napod, akkor ott alszol, de ha 2 hetente van az ottalvás, az sem tragédia. Vagy várd meg, amíg ők hívnak. Kell nekik is az intimszféra...
2011. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van saját családjuk akkor lehet hogy kicsit "sok már a jóból". Én se nagyon lennék oda az ötlettől ha hetente 3 éjszaka nálam aludna egy vendég. Oké ha a testvéremről van szó, akkor lehet hetente három nap, de ne minden héten, állandósulva.

Nekik is van magánéletük és lehet, hogy szeretnének kicsit kettesben is lenni már. Főleg, ha a hétvégéket töltöd ott...vagy az estéket mikor végre lehetnének kicsit kettesben.

Nem rosszindulatból írom és nem azért, hogy ne menj hozzuk többet, csak kicsit ritkábban.

főleg ha már Te is felnőtt vagy...

2o-L

2011. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi látogatás kicsit sok. Tényleg az lehet a gond h szeretnének csak kettesben több időt eltöltetni.
2011. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy sok belõled,de az is lehet van valami problémàjuk,amelyet nem osztanak meg veled.
2011. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok, igen, de ez nem a személyednek szól. Én inkább akkor aggódnék a bátyád kapcsolatáért, ha ez nem lenne sok. :) Szóval, örülj, hogy sok vagy, és most hanyagold kicsit őket! :)
2011. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tuti kiakadnék, ha a pasim huga ennyit a nyakunkra járna. Fogdd vissza magad, ha nem akarsz vitát köztük miattad...
2011. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Hagyd őket élni.
2011. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!