Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért keres mama...

Sok férfi miért keres mama pótlékot feleségnek? Aki mindent elnéz neki, és mint egy kisgyereknek, minden hibáját elnézi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert ehhez szoktak hozzá. Akit a mama 30 évig babusgat, az elvárja, hogy a következő 30 évben is babusgassa valaki.
2011. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Volt egy barátom 4 évig, mindig anyunak szólított. Én ezt meguntam, visszaküldtem az anyjához.
2011. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert a fiúk anyásabbak, és ha jól kijön az anyjával akkor hasonlót, ha nem akkor potlékot keres.Ez majdnem olyan,mint ahogy a nő keres férfit.Ha jó volt az apja,akkor szeretné h. hasonlítson rá(elméletbe).Amúgy azért mert sok férfi úgy gondolja h. neki mindent szabad,persze vannak kivételek.Na meg sok férfi felnőttként is sokszor gyereknek érzi magát, vagy úgy viselkedik...
2011. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Anyakomplexus.
2011. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Amiket fentebb leírtak, sajnos mind igaz! Ha egy pasi hosszabb ideig otthon lakik, illetve sokáig az anyjára támaszkodik akkor anyapótlékot fog keresni. Hiába van neki 30 évesen saját szép kis lakása, mindig a mamihoz jár enni, nem képes teljes mértékben önállósodni. A mami mos,főz, takarít a pici fia lakásában. Ha viszont a fiú már 22-24 éves korában önállósodik, elköltözik és képes betenni a szennyest a mosógépbe, képes felmosni akár csak heti 1 szer!! Az már egy nagyon nagy lépést jelent. Barátnőjétől sem fogja elvárni soha, hogy az összes házimunkát ő végezze el, ha kérik biztos besegít majd szívesen. Én sem bánnám ha ilyen lenne a párom! De sajnos ő is olyan, hogy elkényelmesedik és az összes házimunkát rám bízza, sőt még el is várja hogy mindig mindenhol rend és tisztaság legyen. Bár náluk ez nem volt otthon tapasztalható, otthon náluk mindig kosz volt. Szóval örülök annak, hogy inkább rendmániás (a saját dolgait ő is máramennyira a helyén tartja) mint hogy állandóan rendetlenséget csináljon.
2011. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és még még ők játsszák a felelősségteljes döntéshozót, miközben semmiért se vállalják a felelősséget, mert mindig a "mama" megbocsájtását követelik.
2011. jan. 4. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Na persze a teremtés koronái! Csak nő nélkül életképtelenek! Mindegy, hogy anya, vagy barátnő, feleség, csak valaki legyen, aki rendben tartja őket. Még jó, hogy vannak kivételek!
2011. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindenki olyan társra vágyik, aki elfogadja olyannak, amilyen. Szerintem pont hogy a feleség játszik anyukásdit, amikor ahelyett, hogy felnőtt emberként kezelné a férjét (még ha nem is pont olyan, amilyennek ő szeretné), nevelgetni akarja.
2011. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Szerintem pont hogy a feleség játszik anyukásdit, amikor ahelyett, hogy felnőtt emberként kezelné a férjét"

ez is gáz, de jóval ritkább.


egy olyan embert, aki sose vállal felelősséget, meg csak kiszolgáltatja magát, azt nem lehet felnőttként kezelni.

2011. jan. 4. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!