Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigyem véghez ezt a...

Hogyan vigyem véghez ezt a tervet? Egyáltalán, lehetséges, hogy sikerül?

Figyelt kérdés

1 év után szakított velem a barátom, és anyám igyekszik mindenbe beleszólni. Írjak neki, ne írjak, még azt is meg akarja mondani, hogy mit érezzek. A fiút most úgy döntöttem, jó 1 hónapig nem fogom keresni. Gondolni sem fogok rá, és tudom nehéz lesz, de talán menni fog. A legjobb barátjával elég jóban vagyok, de ezt nem mondom meg anyámnak, mert szerinte csak összeesküdtek ellenem. Kitaláltam, hogy 1 hónap alatt külsőleg, és belsőleg is megváltozom, utána felmegyek a fővárosba (ott él a volt barátom), valószínű megkérem a barátját, hogy jöjjön ki elém a vonathoz, utána pedig pár órát nála tölthessek. Ha minden klappol, akkor átjön a volt barátom is, és talán lesz lehetőségünk beszélgetni. Szeretném visszakapni...Próbálok anyámnak semmit sem mondani erről, csak kiröhögne, vagy leszidna, és unom, hogy ennyire beleszól az életembe. Azt hiszi, jobban tudja nálam, hogy mit kell éreznem most. Szerintetek beválik ez a terv? Hogy egyik napról a másikra megjelenek? A volt barátom legjobb barátja szeretné, ha együtt lennénk.


17L voltbarátom 17F, az ő haverja 16F


2011. jan. 4. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Több helyen hibázik a dolog.

Vissza akarod kapni.Ezt te írtad.A barátság csak akkor működhet,ha már nincsenek lángoló érzelmek.Se szerelem,se düh.Ha barátok vagytok,az nem a szerelem előszobája,sőt.Lehet,hogy végig kell nézned,ahogy becsajozik és mégcsak féltékenykedned sem szabad,hisz egy barát a másik boldogságát akarja.Ezt pedig egy szerelmes embernek végignézni,háááát...

Haragszik rád.Ennek oka van.Te tudod az okát,de nem változtatsz rajta.Vagyis olyan dolog,amin te nem tudsz.Megcsaltad?Vagy más miatt elveszítette a bizalmadat?Az necces,azon egy hónap gondolkodási idő sem fog segíteni,ráadásul ha a másik NEM akarja,akkor te kiteheted a lelked,nem fog visszafogadni és bízni benned.

Ami még rossz az a barát belekeverése.Ez két ember dolga,nem kell ide közvetítő,keverőgép.Ha felhívod és megkéred,hogy találkozzatok,mert beszélni akarsz vele,ő pedig nem mond,annak oka van.Attól nem lesz jobb a helyzet,hogy ő átmegy a haverjához és te ott ülsz.Attól csak ideges lesz,hogy minek mászol rá,ha egyszer látni sem akar.

A helyedben ezt a vonatot már nem erőltetném,hogy felvegyen.Pont ellenkezőleg.A külső-belső megújulás jó ötlet.Ettől a te közérzeted is jobb lesz,mert változás következik be az életedbe,mégpedig pozitív.Változtass a külsődön és az életeden.De ne azélrt,hogy megfelelj egy volt pasinak,hanem,hogy eljöjjön az Igazi.Legyél nyitott és indítsd az életed tiszta lappal.

2011. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ma 14:32

Pontosan ezt akartam én is írni...

2011. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!