Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigyem véghez ezt a...

Hogyan vigyem véghez ezt a tervet? Egyáltalán, lehetséges, hogy sikerül?

Figyelt kérdés

1 év után szakított velem a barátom, és anyám igyekszik mindenbe beleszólni. Írjak neki, ne írjak, még azt is meg akarja mondani, hogy mit érezzek. A fiút most úgy döntöttem, jó 1 hónapig nem fogom keresni. Gondolni sem fogok rá, és tudom nehéz lesz, de talán menni fog. A legjobb barátjával elég jóban vagyok, de ezt nem mondom meg anyámnak, mert szerinte csak összeesküdtek ellenem. Kitaláltam, hogy 1 hónap alatt külsőleg, és belsőleg is megváltozom, utána felmegyek a fővárosba (ott él a volt barátom), valószínű megkérem a barátját, hogy jöjjön ki elém a vonathoz, utána pedig pár órát nála tölthessek. Ha minden klappol, akkor átjön a volt barátom is, és talán lesz lehetőségünk beszélgetni. Szeretném visszakapni...Próbálok anyámnak semmit sem mondani erről, csak kiröhögne, vagy leszidna, és unom, hogy ennyire beleszól az életembe. Azt hiszi, jobban tudja nálam, hogy mit kell éreznem most. Szerintetek beválik ez a terv? Hogy egyik napról a másikra megjelenek? A volt barátom legjobb barátja szeretné, ha együtt lennénk.


17L voltbarátom 17F, az ő haverja 16F


2011. jan. 4. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anya csak egy van!
2011. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A terved szerintem jó,ha szereted ne szalaszd el a lehetőséget!egy próbát megér!A kérdés csak az,hogy a barátod is igy gondolja-e?Ő is vissza akar kapni téged?
2011. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez segít neked egy jókis külső-belső megújulásban, feltöltődésben akkor hajrá! A kondi, maszás, futás, esti arcpakolások nemárthatnak, ad önbizalmat csak. Csak a végén fújj egy nagyot s ha nem is sikerül a fiúval de erőt adhat, hogy attól te még mennyivel jobb, több lettél s nem ettől függ ha nem jön össze hanem biztos a multatokkal van gond.
2011. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, ha új ember leszek, nem az, aki most vagyok, akkor több esélyem lesz nála. Volt már, hogy egy év alatt szakítottunk, eltűntem, megváltoztam, és a karjaimba omlott.:D
2011. jan. 4. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:
12:41 vagyok.Remélem ez most is igy lesz:)tehát a karjaidba omlik:)A változás meg mindenkinek jót tesz,testileg,lelkileg!Sok szerencsét neked!
2011. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan változol,és akkor is elhagy???Hmmmm..Inkább az kéne megtudnod,hogy miért is szakít veled..Mert ha a srác érzelmileg már tartozik hozzád,akkor hiába változol meg újra külsőleg még ha pár napra varázslatosnak tartaná és udvarolna,hamar újra szakítana,mert a srác is tudja,hogy nem minden a külső.és még mindig te vagy az a lány akit elhagyott.

Külsőleg változtatni magadon az nem rossz ötlet.De belsőleg nem fogsz tudni..Azért a viselkedésed,érzelmeid nem fognak egyik napról a másikra változni..Az emberek évek alatt változnak,nem 1-2 hét alatt.Jó pofizni is csak ideig-óráig lehet,utána újra előjön az ember igazi énje..

Én a helyedben inkább arra lennék kíváncsi,hogy mi volt az oka,hogy most dobott,és ezt a szakítást mennyire vette komolyan..Azt sem árt tudni,hogy nincs-e egy másik lány a képben..

Egyébként ismered a mondást?:

"Soha nem szaladj olyan szekér után amelyik nem vesz fel"

Jó mondás..

2011. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

bocsi,de kimaradt egy szó..

Ha asrác érzelmileg már NEM tartozik hozzád.....

2011. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most utál valamiért.:S Amúgy nekem az is elég lenne, ha barátok lennénk, nagyon szeretném ezt elérni.
2011. jan. 4. 13:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó terv, de hosszú távra nem. Ha már máskor is megtetted, és úgy is dobott később... Szerintem (de persze ez a te döntésed) túl kellene lépned, mert ő ezt nem akarja folytatni.


VAGY, inkább azt akard megtudni miért is haragszik rád! Lehet, h azzal sokkal többre fogsz jutni.

2011. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom miért haragszik, szeretném, ha kibékülne velem. Jó lenne, ha barátok lennénk...És ezért bármire képes vagyok. Amúgy eddig ez az első olyan szakítás, amit ő mondott ki.
2011. jan. 4. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!