Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontoznátok az alábbbi női...

Pontoznátok az alábbbi női neveket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 19:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Izabella nagyon szép név, 8-ast vagy 9-est adnék rá, de csak azért, mert nem a legeslegkedvencebb nevem. :)

Dóra 7, szerintem egy kicsit átlagos, de szép név.

Zsófia 5, határeset.

Dorka és Mirtill kéz-a-kézben 1 pont. Nagyon nem tetszenek.


18/L

2011. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Dóra - 8 - szép név

Dorka - max. a Dóra becézéseként tudnám elképzelni, külön névként nem, így nem is pontozom

Izabella - 5 - nekem valahogy erőltetett

Mirtill - 0 - egyáltalán nem tetszik

Zsófia - 4 - túlhasznált, és rossz emlékeim fűződnek ehhez a névhez, de amúgy sem tetszik

2011. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Az én magánvéleményem szerint az Izabella olyan erdélyi magyaros, ők adnak ilyen neveket meg a romák. A Dóra jobban tetszik.
2011. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Dóra 5

Dorka 0

Izabella 0

Mirtill 0

Zsófia 6

2011. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Dóra 5

Izabella 8

Mirtill 2

Dorka 10

2011. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Zsófia lemaradt, az 6
2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Dóra 5 - Szép név, olyan ami miatt nem éri atrocitás a gyereket. Nekem nem kedvencem, de vannak ilyen ismerőseim és jól áll nekik.


Dorka 2 - Valamiért nekem ellenszenves, nem tudnám megmondani miért. Biztos van valami rossz emlékem vele kapcsolatban :P


Izabella - 6 Nagyon szép hangzása van, így egyben. Volt egy ismerősöm, akit Iza-nak becéztek. Ez végülis nem is rossz, nekem a Bella nem tetszik, bár most elég népszerű.


Mirtill - 2 Nagyon idegen hangzása van nekem. Olyan külföldies és nehéz kimondani (főleg egy gyereknek, ami csúfolásra ad okot). Ez tetszik a legkevésbé.


Zsófia- 5 Nincsenek jó tapasztalataim a név viselőit illetően, persze ettől még viselhetik rendes emberek, csak nekem nincs jó tapasztalatom. De akkor már nekem jobban tetszik a Szófia, vagy Sonja. A Zs kezdetű nevek nekem kicsit erős, férfiasabb hangzásúnak tűnnek.

2011. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 emlya ***** válasza:
Elfelejtettem mondani, hogy a többi 0, mert vagy nem zép, vagy túl átlagos. Az Izabella a legjobb MAGYAR (számomra kicit németes) név ezek közül.
2011. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én is 1-től 10-ig sorolnám be:

Dóra-8

Dorka-7

Izabella-7

Mirtill-1

Zsófia-9

2011. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Miért akarod megváltoztatni a neved?Hogy hívnak?
2011. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!