Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el nekik?

Hogy mondjam el nekik?

Figyelt kérdés
talán nagyon bugyuta kérdés lesz, de hogy mondjam el a szüleimnek hogy van barátom immár 1hónapja? Anyukám nagyon szigorú és hallani se akar róla..félek hogy nemengedne hogy nála legyek meg ilyesmik..
2011. jan. 3. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pedig erre a problémára az őszinteség a megoldás.Egyetértek az utolsóval,de!

Előre szólj,h van barátod,és szeretnéd bemutatni,mert rendes,stb...

Aztán ha megismerte,utána jöhet az előttem levő-féle hazakísérés,stb.

..és igenis tessék elmondani mit csináltok,könyörgöm,én örülnék,ha anyáámmal meg tudnék beszélni ilyet!

(pl moziba mentem a barátommal...az enyémmel ilyet sem lehet)

Ellentétben a mostohaanyummal mindent meg tudok beszélni.Nyilván van olyan amit nem mondok el neki,de ő sem kíváncsi mindenre.Tessék beszélgetni,tanácsot kérni,vagy ha nem is tanácsot kérni,de a véleményét kérd ki!Többet látott ő már a világból,és az ő tapasztalatával csak nyerhetsz:)

Sok sikert!


-Az utolsó előtti-

2011. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Oops,bocs,egy kicsit off lett a vége.Azért remélem nem baj^^
2011. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

csak anyummal elég rossz a kapcsolatom.. ugyhogy ilyenekről nem lehet vele beszélni..és nemszeretném neki elmondani hogy mit csináltunk..

és ő nem kérdez hanem faggat.minden eggyes szóról.meg minden eggyes tettről..és ez idegesít.nem vagyok már bébi..://

2011. jan. 3. 17:48
 14/18 anonim ***** válasza:

Pedig el kell döntened magadban,hogy akarsz-e javítani a kapcsolatotokon.Én is így voltam vele ilyen idősen mint te,és látod,mi lett a vége:) Próbáld meg,és 1-2 faggatózás ne állítson meg.Kell neki idő,lehet fél év is,nem ismerem anyukádat,nem tudom mennyi idő kell ahhoz,hogy "megszokja", hogy a lánya elmondja neki azt,amiről úgy gondolja,h az anyjára is tartozik.Kell idő ahhoz,hogy rájöjjön,bízol benne.

Titkaid mindig lesznek,legyenek is! Meg kell találni az arany középutat.

2011. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hmm..sajna ő tényleg faggatós..a másik meg hogy legutobbi barátomnál elvesztettem a bizalmát..és azóta ő nem bizik bennem..semmiben már.
2011. jan. 3. 18:29
 16/18 anonim ***** válasza:
te sem bizol benne,mert titkolózol ez kölcsönös...
2011. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
de ez valahol logikus nem ? mostmár sehova nem enged elmenni..
2011. jan. 3. 18:58
 18/18 anonim ***** válasza:
mondj annyit, hogy tetszik egy srác, és már megismerted az anyukáját és az anyukája is szivesen megismerné a tiédet stb
2011. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!