Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el nekik?

Hogy mondjam el nekik?

Figyelt kérdés
talán nagyon bugyuta kérdés lesz, de hogy mondjam el a szüleimnek hogy van barátom immár 1hónapja? Anyukám nagyon szigorú és hallani se akar róla..félek hogy nemengedne hogy nála legyek meg ilyesmik..
2011. jan. 3. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy amúgy?
2011. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
12 éves vagy vagy fiatalabb? Nekem 12 és fél évesen volt először barátom. Utána 2 hónapig jártunk. Aztán a 13 születés napom előtt pár nappal jöttem össze a volt barátommal, de így egyedül jobb. Nem kell mindig lebuknom az órai levelezések miatt, tudok figyelni órán. Szerintem nem lesz mostanában barátom :D De ez a jővő zenéje
2011. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
15vagyok..de anyukám mégis ugy foglalkozik velem mint egy 5 évessel..és tényleg nagyon ellenzi..:Sa barátom 16 és tényleg szeretjük egymást.
2011. jan. 3. 17:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Titkold. Kész. Mást nem tehetsz. 18 éves korod után majd elmondod, mi volt a szitu...
2011. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

hm..de azért szeretném valahogy mégis hogy tudja hogy amikor elmegyek akkor tudja hol vagyok..ez azért lenne fontos mert az előzö barátomat eltitkoltam és mikor megtörtént a baj..és anyáék nemtudták hol keressenek..én meg 2 várossal arrébb voltm.meg anyám egy detektív..xD csodálkozom hogy eddig nem jött rá..elötte titkolózni lehetetlen..ha ráön akkor kitör mint egy vulkán. ezért kéne megelőzni..

az előző barátomat eltitkoltam

2011. jan. 3. 17:14
 6/18 anonim válasza:
Titkold, aztán neked lesz a rossz, mert lehet elszakít benneteket egymástól, és jobban figyelve leszel. Nem tartozol elszámolással aztán sem... a te dolgod.
2011. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
lehet igaz..bár elszakítani azért nemtudna semmilyen módon..viszont a barátom anyja odaakar menni szüőin anyámhoz..és azt gondoltam talán ő megpuhítaná,h látná hogy milyen normális és aranyos..és ezért lenn jó elmondani neki hogy mikor találkoznak akkor anyám ne tőle tudja meg és csk nézzen nagyot ..
2011. jan. 3. 17:19
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen te mondd el neki először.Ez a ti dolgotok,nem a két szülőé.

Ha utána a barátod anyja odamegy a tiédhez,ám legyen,az meg már az ő dolguk.De neked kell puhítani anyudat,nem az "anyósnak" :)

2011. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ne titkold, mert a szülők nem szeretik, ha gyermekeiknek titkaik vannak! Szerintem jól gondolod, a barátodat mutasd be Anyukádnak, hívd el hozzátok! Ha élőben látja, nem fog annyira félteni tőle, és jobban megismerheti. A barátod meséljen magáról, merre lakik, kik a szülei, így Anyukád nyugodtabban fog elengedni randira. A fiú néhányszor kísérjen haza, hogy Anyukád lássa, hogy rendes és tisztességes gyerek.
2011. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

a másik meg ha elmondom kifog faggatni minden eggyes szóról amit vele beszélek..meg jönnek a kérdések hogy mit csináltok ?mikor találkoztatok eddig ? lefeküdtetek már ?

és nemfog nekem hinni hogha azt mondom városba maradok a csajokkal hogy nem hozzá megyek ..://

2011. jan. 3. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!