Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha valaki a...

Mit tennél, ha valaki a lányát tukmálná a párodra?

Figyelt kérdés

Külön szilvesztereztünk a párommal, lényegtelen miért, nem összeveszés az oka.

Miután visszajött, elmesélte, hogy a csapatukhoz csapódott egy másik, amelynek egyik '60-as hölgytagja közölte vele, hogy ő a lányának a zsánere abszolút, tökéletes lenne neki, és eldöntötte, hogy összehozza őket. A párom mondta, hogy párkapcsolatban él, mire a nő mondta, az nem lehet gond. Másnap mikor elment az a csapat, a párom még aludt, erre a nő bement, felébresztette és odaadta neki a lánya telefonszámát.

Azt mondja a párom, csak röhögtek rajta a többiekkel. Én viszont dühös vagyok. Hogy lehet valaki ilyen? És ha én a férjének ajánmlgatnék valakit? Tudom a nevét, az iwiwen megtaláltam. Írnátok neki? (Milyen emberek vannak!...)


2011. jan. 3. 15:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én feladnék 1 hírdetést, hogy félénk lányomnak keresek érett férfit. És hozzá a számot. :):)
2011. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne reagálj rá, mert aki ilyen rámenős az úgysem állna le ettől. Itt a lényeg, hogy a párod röhög rajta és egyébként nem foglalkozik sem a nővel sem a lányával. Max. akkor lépjetek közbe (vagyis a párod), ha már zaklatássá fajulna a dolog és nem hagyna nyugtot. De akkor határozottan és erélyesen.
2011. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnék, meg elcsodálkoznék, pont mint te, hogy milyen emberek vannak...! De írni neki? Azzal csak azt jelezném, hogy komolyan vettem, én is meg a párom is, és máris szőné tovább, hogy ezek szerint a párom érdeklődik a lánya iránt... Kerüld el inkább, emelkedj felül az egészen. A pároddal is akkor teszel jót, ha szóba se hozod.
2011. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se fújd fel. Bolond lehet a néni. Valószínűleg a saját lányát is bosszantja az ilyen akcióival.
2011. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

20/L

Szerintem se foglalkozz az anyukával...


Annak meg örülj hogy a pasid nem élt a lehetőséggel és hogy el merte mondani Neked ezt a sztorit - ebből arra következtetek, hogy elég stabil lábakon áll a kapcsolatotok.


A lányt meg ne bántsd, nagy valószínűséggel nem tud róla semmit.

És engem is akartak már társkereső oldalra felrakni rokonok...:( mert nem bírják felfogni hogy szingli vagyok.

Egyébként a barátaim se nagyon, de ők már megszokták, és már nem vagyok 10 perces téma amikor megjelenek és a válaszolok, hogy igen még mindig nincs barátom. Rohadt sz@r amikor ezen rágódnak előtted és mint valami vallatáson, de miéééért? miéééért nem tetszik az xy? mondj már valamit... de szerencsére már nem nyaggatnak, megszokták :)

2011. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2011. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:-D
2011. jan. 5. 15:37
 18/21 Kriszti83 ***** válasza:
100%
A párod megmondta a hölgynek, hogy van barátnője és biztos nem fogja felhívni azt a lányt. Légy elegáns, ha az anyuka tovább folytaja a kerítést, akkor beszélj vele kultúráltan.
2011. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát én ezen csak jót röhögtem volna.

De,ha nem áll le a vénasszony magától,akkor bizony mond meg neki a magadét.Persze nem kell rögtön balhét csinálni,csak kultúráltan. :)

2011. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is ilyesmi, a barátnőjével már kitervelték, hogy az ő fia meg én milyen jók lennénk együtt.

Van barátom, elég komoly kapcsolat, de anyám túlságosan nem szereti. A srácnak nem tudom most van-e barátnője és ő mit tud erről.

Ha a csaj magától felbukkan akkor írj neki, így még felesleges, lehet nem is tud az egészről.

2011. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!