Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha valaki a...

Mit tennél, ha valaki a lányát tukmálná a párodra?

Figyelt kérdés

Külön szilvesztereztünk a párommal, lényegtelen miért, nem összeveszés az oka.

Miután visszajött, elmesélte, hogy a csapatukhoz csapódott egy másik, amelynek egyik '60-as hölgytagja közölte vele, hogy ő a lányának a zsánere abszolút, tökéletes lenne neki, és eldöntötte, hogy összehozza őket. A párom mondta, hogy párkapcsolatban él, mire a nő mondta, az nem lehet gond. Másnap mikor elment az a csapat, a párom még aludt, erre a nő bement, felébresztette és odaadta neki a lánya telefonszámát.

Azt mondja a párom, csak röhögtek rajta a többiekkel. Én viszont dühös vagyok. Hogy lehet valaki ilyen? És ha én a férjének ajánmlgatnék valakit? Tudom a nevét, az iwiwen megtaláltam. Írnátok neki? (Milyen emberek vannak!...)


2011. jan. 3. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez így még vicces is. Ha viszont tovább folytatná sem neked kell leállítanod szerintem hanem a párodnak.
2011. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem írnék neki, mert minek? Úgy sem értené.


Elég büntetés az neki, hogy ilyen.


Te meg jogosan vagy dühös, dühöng ki magad, aztán majd lenyugszol, túl leszel rajta, és örülni fogsz, hogy olyan párod van, aki ezt el merte mesélni neked. Mert ez nem minden kapcsolatban lenne törvényszerű, és ezt lehet értékelni.

2011. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod vanak ilyen nők akiket nem érdekel hogy kapcsolatban él valaki...Amúgy párod anyagliag jól áll, mert nayuka lehet ezért akarja a lányát összehozni vele...
2011. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a párodon múlik, hogy felhívja-e, vagy sem. Lehet, hogy a lány semmiről sem tud, csak az anyja kavar.
2011. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell felfújni a dolgot, viccnek kell felfogni és úgy is kell rá gondolni :) Főleg hogy a párod nem élt a lehetőséggel. :) Ha élt volna vele, akkor gáz lenne, de akkor a párod se érdemelne meg téged, ha elfogadta volna ezt az ajánlatot.


Amúgy velünk is volt hasonló szitu. Férjemmel m.helyen ismerkedtünk meg, de az első pár évben titkoltuk a kapcsolatunkat. Egy céges vacsin (ahol én nem voltam jelen) az egyik közös kollégánk odament a páromhozk, és megkérdezte, nem tudja-e hol vagyok, mert elhozta a fiát is, bemutatni nekem :)) Mikor hazajött, mérgelődve mesélte, de azóta nagyon jókat tududnk nevetni az eseten :)

2011. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vedd komolyan te se, ez tiszta vicc úgy, ahogy van :) Nem komplett a néni...
2011. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán a párod egy kicsit határozottabban is leállíthatta volna a hölgyet, de lehet, hogy nem tulajdonított neki nagy jelentőséget, és nem gondolta, hogy megéri vele tovább vitatkozni.

Amúgy meg a leírtak alapján (éjszakai ébresztés, telefonszám megadással) alapján a hölgy kissé lehet, hogy szenilis, vagy kicsit többet iszogatott a kelleténél.

Tudom, hogy bosszantó, de hagyd a fenébe, szerintem. Ráadásul elképzelhető, hogy a hölgy lánya nem is tud a dologról, vagy ha tudomást is szerzett róla, lehet, hogy őt is kellemetlenül érintette az anyukája akciója.

Ha tovább próbálkozik a hölgy, akkor a párod utasítsa rendre kicsit határozottabban, és kész.

2011. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát, én is gondolkoztam, hogy jelezzem-e a hölgynek, milyen gusztustalan, vagy tettessem az elegánsat és ne reagáljak.
2011. jan. 3. 16:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne jelezgess neki semmit, ne süllyedj le az ő szintjére.

Magadban nevesd ki te is. Szánalmasak az ilyen anyák. Nem kell a sz*rt kavarni. Ezt majd a párod lerendezi.

2011. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kiárusítaná a lányt. Én megkeresném, de csak kíváncsiságból. Letámadni nem érdemes az anyja miatt.
2011. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!