Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom egy hatvanéves...

A lányom egy hatvanéves férfivel mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A lányom kölcsönadta a laptopját. Az email fiókja nem volt kiléptetve és feljött egy chat ablak egy számomra ismeretlen férfi névvel, nem válaszoltam, hanem megnéztem a leveleit. Végigolvastam mindet, mert éreztem hogy baj van.

Amit láttam teljesen kikészített. A lányom közel hatvanéves professzora udvarol a lányomnak, a legváltozatosabban hízelegve, kedveskedve, vicceskedve szexuálisan, kétértelműen, erőltetetten fiatalos stílusban.


A lányomat megkérdeztem, azt mondta egyszer csókolóztak valami bulin, de azóta kerülni próbálja, csak a férfi mászik utána.


Férjem elől titkoljuk a dolgot, a lányom is és én is.

Esetleg keressem fel a férfit személyesen?


A lányom 20 éves a nagyapja (apám) 2 évvel idősebb az öreg majomnál.


Sokat foglalkozunk a lányommal.


2011. jan. 3. 12:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Elolvasod a magánlevelézését,számomra itt kapáltad el magad,gondolom ő nála is és hazudni fog neked ezekután...
2011. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
A lány válaszai milyenek voltak?
2011. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a saját lányom körmére is néznék. Mert ez így nem igazán egészséges, ha eddig nem vonzódott az idősebb férfiakhoz, akkor lehet felmerülne bennem, hogy nem csinálja-e a jobb jegyek reményében, illetve a suli könnyebb elvégzése miatt. Én bővebben elbeszélgetnék erről a dologról, és nem feltétlen csak a tanár háza táján keresném a hibát.
2011. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
27%
Ha érdekből csinálja, az is az ő dolga.
2011. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!