Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom egy hatvanéves...

A lányom egy hatvanéves férfivel mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A lányom kölcsönadta a laptopját. Az email fiókja nem volt kiléptetve és feljött egy chat ablak egy számomra ismeretlen férfi névvel, nem válaszoltam, hanem megnéztem a leveleit. Végigolvastam mindet, mert éreztem hogy baj van.

Amit láttam teljesen kikészített. A lányom közel hatvanéves professzora udvarol a lányomnak, a legváltozatosabban hízelegve, kedveskedve, vicceskedve szexuálisan, kétértelműen, erőltetetten fiatalos stílusban.


A lányomat megkérdeztem, azt mondta egyszer csókolóztak valami bulin, de azóta kerülni próbálja, csak a férfi mászik utána.


Férjem elől titkoljuk a dolgot, a lányom is és én is.

Esetleg keressem fel a férfit személyesen?


A lányom 20 éves a nagyapja (apám) 2 évvel idősebb az öreg majomnál.


Sokat foglalkozunk a lányommal.


2011. jan. 3. 12:54
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
120 levelet találtam hónapokra visszamenőleg.
2011. jan. 3. 12:56
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha 20 éves, akkor bízd rá és ne avatkozz bele. Ha csókolóztak, akkor nem a "öreg majom" a hibás csak! Nyílván a lányod elcsavarta a fejét, vagy kicsit italosan elvesztették a fejüket abban a buliban.
2011. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem egészséges a dolog, és lehet, hogy a lányod is szépít, neki is imponálhat a dolog, hogy a PROFESSZORA udvarol neki. Hidd el, ha egy vén alkesz lenne a sarki kocsmából, nem lenne érdekes annyira.
2011. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha a lányodat nem zavarja, hadd nyalogassa a képzeletbeli sót az öreg kecske. Talán jobb értékelést is kap a vizsgáknál :D. Bocs, hogy nem veszem komolyan, de nem olvastam ki az írásodból, hogy a lányod ezt zaklatásnak venné, meg aztán 20 évesen már meg tudja ezt oldani ő is szerintem.
2011. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Tanár, diák kapcsolat? Nagyon megütheti a bokáját a professzor úr! Én felkeresném, és kérdőre vonnám, persze csak akkor, ha a lányod is beleegyezik. Az ő megkérdezése nélkül ne tegyél egy tapodtat sem.
2011. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
Olyan vagy mint anyám kutatsz utánam...a lányod meg minek csókolózik valakivel aki nem tetszik s hiú reményeket kelt a férfiban...
2011. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

A barátnőm 31, a pasija akivel együtt is élnek már 5 éve 61. Mit lehetne írni?! Nagyon jól elvannak élik az életüket mint mi 29/30 éves korunkba. Szoktunk együtt bulizni, bár mióta nekünk gyerek született ritkább. Szerintem túlzottan semmi rossz nincs a korkülönbségbe, inkább ha nyomulós a pasi és a lányod nem akarja akkor gáz, de akkor meg tök mindegy hogy hány éves.

Szerintem nem kell kétségbe esni...

Egyébként a "srác" nem néz ki 61-nek. Ő volt az esküvői tanúm így mindenki megismerhette a családból és max. 45-nek nézték, meg mindenki dicsérte, hogy mennyire talpraesett pali, pedig családom konzervatív. Tisztában van azzal is, hogy sajnos ő fog hamarabb kihalni a barátnőm mellől és az anyagiakat is úgy intézik.

2011. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lányodra szerintem rosszabb fényt vet, mint az öregedő pasasra. Méghozzá azért, mert az szerintem érthető, ha egy olyan korú pasi ráindul egy fiatal lányra, ha érzi, hogy van esélye...


Szóval...


Ehhez igazán nem lehet mit hozzá fűzni.

2011. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Az gázos..:S én is 20, lány vagyok, de el nem tudnám képzelni egy 60 évessel..mégcsak csókolózni sem:S:S:S mindenesetre ha a lánya azt mondja, nincs köztük semmi, akkor ne nagyon feszegesse a témát,mert ha meg mégis van, és Ön faggatózik, látszik, hogy aggódik, akkor a lánya méginkább titkolózni fog(ez csak tapasztalat, én ezt csinálnám, meg sztem minden fiatal...) hanem a háttérből próbáljon meg érdeklődni(nem azt mondom, hogy kémkedjen utána, hanem néha mikor olyan a hangulata, puhatólózzon a lányánál, és beszéljen vele arról, hogy ez azért nem teljesen "normális" helyzet, meg hogy a nagyapja is ennyi idős, gondolkozzon el rajta), és ha jó a kapcsolata a lányával, akkor el fogja mondani, ha valami van szerintem...más tanácsom nincs, mert a "minden áron szétválasztós taktikák, praktikák" sosem válnak be, csak olaj a tűzre, szval inkább beszélgessenek..üdv: 20/L
2011. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Add meg a számát! Én 67 vagyok de egy nappal se nézek ki 58 nál többnek!
2011. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!