Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom egy hatvanéves...

A lányom egy hatvanéves férfivel mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A lányom kölcsönadta a laptopját. Az email fiókja nem volt kiléptetve és feljött egy chat ablak egy számomra ismeretlen férfi névvel, nem válaszoltam, hanem megnéztem a leveleit. Végigolvastam mindet, mert éreztem hogy baj van.

Amit láttam teljesen kikészített. A lányom közel hatvanéves professzora udvarol a lányomnak, a legváltozatosabban hízelegve, kedveskedve, vicceskedve szexuálisan, kétértelműen, erőltetetten fiatalos stílusban.


A lányomat megkérdeztem, azt mondta egyszer csókolóztak valami bulin, de azóta kerülni próbálja, csak a férfi mászik utána.


Férjem elől titkoljuk a dolgot, a lányom is és én is.

Esetleg keressem fel a férfit személyesen?


A lányom 20 éves a nagyapja (apám) 2 évvel idősebb az öreg majomnál.


Sokat foglalkozunk a lányommal.


2011. jan. 3. 12:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

"A lányomat megkérdeztem, azt mondta egyszer csókolóztak valami bulin..."


Ezek után mit mondjak? Neked eszedbe jutott valaha csókolózni egy nagyapád korú tanárral?

Ne haragudj, de szerintem itt a lányod adja alá a lovat. Felesleges a pasit zaklatnod, ha a lányod akarja, akkor elküldi melegebb éghajlatra. Az ilyen korú férfiak már nem olyan múdon szerelmesek, mint a fiatalok, ha a lányod határozottan nemet mond neki, megérti. Ezek szerint eddig még nem tette meg.


Nekem is udvarolt tanárom gimiben, sőt mi tovább is mentünk egy csóknál. De amikor ráébredtem, hogy ez nem helyes, le tudtam állítani. Pedig nem voltam még húszéves.

Ha akarja, a lányod is le tudja állítani a pasit. Vsz elég lenne csak annyit mondania, hogy "a tanár úr az állásával játszik, miattam nem érdemes kockáztatnia". De miért nem mondja?

2011. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
az én lányom 30 éves és hozzáment a 60 éves fogorvosához. nem tudtam mit tenni.
2011. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%

Azért azt ne felejtsük el, hogy volt egy CSÓK is, ami gondolom nem erőszakkal történt. A lányod is legalább ugyanúgy benne van ebben az egészben, mint a tanár, nem kell félteni őt sem.

Azzal meg te nem tudsz sokmindent kezdeni, hogy ő kivel kavargat szabadidejében. Szerintem nincs is ellenére ez a dolog.

Ha meg eldurvulna ez az egész, és a lányod kérne, akkor tehetnél valamit, addig semmit, főleg ha ezek nem is fenyegető, hanem szerelmes levelek.

2011. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem küld valaki 120 levelet, ha nem kap rá választ... Ha a professzora, elég nehezen tudja kerülni.

Egyébként nem értelek, ez privát dolog, hogy merted elolvasni a leveleit??? csodálom, hogy nem volt felháborodva a lányod. És akkor még kérdőre is vonod... 20 éves, vagyis FELNŐTT NŐ, megoldja maga a problémáit. Más lenne a szitu, ha ő kért volna tőled segítséget!

60 éves tanár NEM KEZDEMÉNYEZ DIÁKNÁL! Semmi körülmény között, mert félti a hírnevét, állását, stb. Vagyis a lányodnak kellett kezdeményeznie, aminek következménye a levelezés...

2011. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
"Öreg majom" korabeli férfi vagyok. Azt tudom tanácsolni, hogy mindenféleképpen a lányoddal beszéld meg az ügyet, neki kell a dolgot helyrehozni nem neked. Az öreg majommal ne beszélj mert csak árthatsz az "ügynek": Majd a lányod megfogja találni rá a módot, hogy rend legyen az öreg fejébe. Addig még függ a proftól addig másképp kell kezelni a dolgokat. vagy ha nem megy másképp intézményt kell váltani /könnyü ezt igy kivülről ajánlani/
2011. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nekem sok ez a levelezés.

Nem is tudom talán attól félek a legjobban hogy célt ér és magába hülyíti a lányomat, vagy hogy már meg is tette.

A lányom még lehet szerelmes belé, ha megeteti a szép szavaival, de a férfi házas. Mi másra kellene neki a lányom mit friss húsnak, hogy jól lakjon? Gondolom ennek az egyetemi tanárnak nem ő az első esete, a levelekből nem ez jön le, bátor, szexuálisan túlfűtött tegeződős levelek. Biztosan volt neki több hasonló esete is, ha ennyire merész. A lányomnak egy korabeli fiú kell, nem a nagyapja.

2011. jan. 3. 13:20
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy ki vagy akadva, de akkor sem tudsz sokmindent tenni.

Az, hogy a lányodnak egy kprabeli fiú kell, és nem a nagyapja ezt NEKI KEL BELÁTNIA. Természetesen egyáltalán nem tartom normálisnak ezt, megvan erről a férfiről a véleményem, aki házas is ráadásul, de még mindig azt mondom, hogyha a lányod teljesen elzárkózna tőle, akkor ez a hapsi nem küldene több 100 levelet neki.


Lányod mit mond? Válaszol a levelekre? Megmondta már neki egyértelműen, hogy hagyja abba? Egyáltalán minek csókolozott vele? (az ital nem mentség, bármennyit iszom akkor sem smárolok a papám haverjával)

2011. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne higgye senki, hogy ez biztosan nem a prof. Úr kezdeményezése. Nem írom le az egyetem nevét, ahova járok, de itt is akad szép számmal hasonló kapuzárási pánikban szenvedő vén marha, akiknek a fiatal, naiv hallgatóleányok a kedvenc célpontjai, ha friss húsra illetve könnyű szórakozásra vágynak. A buta lányoknak meg persze imponál, hogy a "nagy ember"-nek ők kellenek, persze itt szó sincs komoly szándékról a tanár részéről. Tenni úgyse tudsz nagyon mit, ez a lányod élete. Majd rájön, hogy csak hülyítik és talál egy korban hozzá illő pasast. A tanár meg majd keres mást, akivel szórakozhat. Botrányt persze lehet csinálni, ha megér annyit, hogy a lányod új egyetemet keressen és elölről kezdje az egészet.
2011. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, a lányod 120 levelet váltott állításod szerint az öreggel, ez közel sem arra utal, hogy le akarja koptatni.

Normális ember nem szeret bele a nagyapja korú emberbe, csak úgy. Ennek bizony valami hasznát veszi a lányod vagy anyagi vagy a tanulmányi hasznát.

A lányod nem fog felhagyni a dologgal és nem hinném, hogy csak csók volt.


Keresd meg szépen az öreget, lehetöleg amikor ott a felesége és nyugodta hangnemben tájékoztasd a problémáról.

Söt, a munkaadót is, mert gondolom nem egy lány jutott tovább, csak azért mert az öreget elszórakoztatta.

2011. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Majd elmúlik.
2011. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!