Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban vagyok, de a...

Kapcsolatban vagyok, de a közösségi oldalakon nem akarja ezt beállítani a barátom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Igaz hogy karácsony körül volt egy nagyobb veszekedésünk, előtte kapcsolatban volt beállítva, a veszekedés alatt elrejtette és kibékültünk, most ugyanaz, tehét nem látható a családi állapota. Együtt szilvesztereztünk, minden jó köztünk. Akkor miért nem állítja át?
2011. jan. 2. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
1%
Az én VOLT párom a mai napig azt írja be, hogy elvált pedig már van egy rib...a, (2 éve) és egy fatty.... tőle. Kényszerből, mert megfogta a gyerekkel. Nálatok MOST minden OK?
2011. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:07


Én se hittem el, de a tizenévesek mostanában ilyen módokon szakítanak:

1.) Közösségi oldalakon beállítja, hogy egyedülálló (ugye ez rögtön megjelenik az üzenőfalon)

2.) Vagy törli az MSN-ről

3.) Vagy küld egy SMS-t

2011. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
90%
hello!!én is másfél éve vagyok kapcsolatban és ha a párom nem tenné ki hogy kapcsolatban van akkor azt gondolnám hogy esetleg más lányok miatt.de ez is személyenként változik valakit nem érdekel hogy ki van e téve vagy nincs.de mondd meg neki ha bánt.
2011. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Van, akit ez az egész (mi van az iwiw/facebook/akármi oldalamon) baromira nem izgat. Van, akinek fontos, hogy a párja itt is felvállalja a kapcsolatát. Van, akinek meg éppen az a fontos, hogy ne lássa senki a személyes információit. Ráadásul az ember változik. Tegnap még úgy gondolta, ma már így. Lehet, hogy most az van benne, hogy amíg kinn volt az infó, az a veszekedéshez vezetett. Miután nem volt kinn, az meg a béküléshez. Még akkor is, ha nem ok-okozati, hanem csak asszociációs az összefüggés. Az is lehet, hogy ő még nem gondolja úgy, hogy helyreállt a kapcsolat; a veszekedéssel megszakadt valami, és a legjobb úton vagytok, hogy helyreálljon, de még nem történt meg. Lehet, hogy nem biztos a dolgában, és tényleg nyitottabb most más lányok felé, mint a veszekedésetek előtt volt. Ezek mind feltételezések. A lényeg, hogy te is normális vagy, hogy azt szeretnéd, hogy kitegye, és ő is normális, (annak ellenére) hogy nem teszi ki. Legjobban teszed, ha megkérdezed tőle az okát, és türelmesen meghallgatod és elfogadod a válaszát (normálisnak tartva akor is, ha neked nem tetszik). Felnőtt vagy közel felnőtt emberek vagytok. Tartsátok tiszteletben egymás érzéseit! Természetesen csak azon a szinten kell elfogadnod, hogy tőle nem bunkóság, hogy így látja. Azt nem kell elfogadnod, hogy neked is így jó, az a te érzéseiden múlik. Ha mindketten akarjátok a kapcsolatot, fontos, hogy megismerjétek, melyiktek hogy látja, és miért. Neki is meg kell hallgatnia a te álláspontodat, de előbb te hallgasd meg elfogadásra készen az övét.

Aztán ha a jószándék megvan bennetek vagy ő képes lesz jó szívvel megtenni, amit kérsz tőle, vagy te képes leszel jó szívvel elfogadni, hogy ezt nem teszi meg. Ha egyik sem megy, akkor ilen hülyeség miatt fogtok szakítani.

Azért arra készülj, hogy ha ezt meg szeretnéd vele beszélni, akkor uralkodj az érzelmeiden (mert lehet, hogy ő nem fog tudni), és semmi esetre se követelj, csak kérj.

2011. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy? Én személyszerint röhögök azokon, akik percenként átállítgatják a családi állapotukat. Előbb tudtam meg interneten a volt "legjobb barátnőmről", hogy szakított a pasijával, minthogy ő elmondta nekem.

Elég, ha ti tudjátok, hogy együtt vagytok, nem?

2011. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én a közösségi oldalakon egyáltalán nem rakom ki se a közeli ismerőseim, se a családtagjaim! És nem azért, mert nem szeretem őket, hanem épp ellenkezőleg!!
2011. jan. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha nem tizenévesekről beszélünk akkor az más.

Engem zavarna, ha a párom 4 év után bár be se jelölne, nem azért de ha már együtt vagyunk tán szégyenli? Rólunk van közös kép, és szerintem így van jól.

Engem ne tagadjon le sehol még iwiw-en se...

2011. jan. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Férjemmel válása után ismerkedtem meg. Én nógattam akkor, hogy regisztráljon fel. Elváltként szerepel. Azóta össze is házasodtunk, de a 4 évvel ezelőtti képek és szöveg van fent, annyira nem érdekli. Ha ír neki valaki, elolvassa, amúgy hónapokig be se lép.

Aki ismer, úgyis tudja mi a helyzet, aki meg nem, annak ő egy a sok barát közül az adatlapomon.

Fotót magával se hord és ki se rak. Se rólam, se a lányáról. Egyszerűen ilyen típus, ettől mindkettőnket nagyon szeret.

De én se szoktam kitenni fotókat a környezetemről, csak a megbízásaimon készült fotók (tolmácsolás) vannak kint, illetve semleges személyes fotók. Egyedül a kutyám személyiségi jogait nem vettem figyelembe, vele van egy közös kép :)

2011. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
4 éve regisztráltam az egyikre, akkor még írtam, hogy épp mi a helyzet, azóta meg már történtek változások, jelenleg nincs kiírva semmi, pedig már 2 éve kapcsolatban élek. Nem hinném, hogy ez számítana. Kb. havonta egyszer belépek, megnézem írt-e valaki, vagy nem, és ennyi. Kép is egy van kint, azon is én vagyok rajta, se kutyámról, se macskámról, de nem is érdekel különösebben.
2011. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!