Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban vagyok, de a...

Kapcsolatban vagyok, de a közösségi oldalakon nem akarja ezt beállítani a barátom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Igaz hogy karácsony körül volt egy nagyobb veszekedésünk, előtte kapcsolatban volt beállítva, a veszekedés alatt elrejtette és kibékültünk, most ugyanaz, tehét nem látható a családi állapota. Együtt szilvesztereztünk, minden jó köztünk. Akkor miért nem állítja át?
2011. jan. 2. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Huh... ?


Ugye nem mondod komolyan, hogy az befolyásolja az érzelmeidet a barátod irányába, hogy egy közösségi oldalon mi van beikszelve a neve mellett?

2011. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg őt és ne találgass.

Az én párom 3 éve nem állítja be, és ez piszkosul bánt engem, de ő semmi személyeset nem rak fel magáról.

Igazából azt nem is bánom, hogy nincs kint, hogy kapcsolatban, azt én se raknám ki, mert nevetséges ahogy némelyek hetente állítgatják a családi állapotukat...

De hogy egy fotót se rak ki rólam 3 éve...Ez piszkosul bánt.

Bosszúból én se rakok ki róla. Egy ideig én kiraktam, de aztán levettem mindet.

2011. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Ne legyél már a kutyája. Miért loholsz utána?
2011. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
nem mindegy, hogy mi van neki beállítva?! Komolyan, mit számít ez?
2011. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Nevetseges. Az osszes idiota tizeneves, miutan sikerul felszednie egy csajt/fiut, rohan a FB-hoz, hogy beallitsa"EZ AZ! KAPCSOLATBAN VAGYOK! MOSTMAR VEGRE BEALLITHATOM!"


Idiotak.

2011. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ó hogy ****** le****:D
2011. jan. 2. 21:20
 7/19 anonim ***** válasza:
enyém se állítja be és zavaró
2011. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
főleg úgy zavar, hogy előtte meg az volt, hogy kapcsolatban van..
2011. jan. 2. 21:27
 9/19 anonim ***** válasza:
de ha tényleg kapcsolatban vagytok akkor kérdezd meg őt...kac kac
2011. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt - mikor még foglalkoztam közösségi oldalakkal, és azok némiképp színvonalasabbak voltak - volt egy kapcsolatom, ami bár sokáig tartott, folyton összevesztünk-kibékültünk. Az első pár alkalommal átállítottam az állapotomat, aztán már égett a pofám, hogy mindenki látja, mi folyik a kapcsolatomban. Azóta elrejtem a családi állapotomat, és semmi személyeset nem teszek fel magamról, törölni pedig azért nem törlöm magam, mert a múltban ott talált meg néhány rokon, akik messzire szakadtak a családtól.

Ha gyakran kaptok össze, lehet ő sem akarja égetni magát az ismerősök előtt.

2011. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!