Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe mi a jó az embereknek?

Ebbe mi a jó az embereknek?

Figyelt kérdés

Van egy kérdésem, amibe az első válasz a helyesírás javítgatás. Mikor leírom hogy diszgráfiás vagyok és a hibákat ne vegyék figyelembe. Annál jobban csinálják :( Gondolom ha Ők lennének ilyen szituba, nekik sem esne jól az hogy ki gúnyolják azért mert nem tud egy betegség miatt hibátlanul írni.

Gondoljátok , hogy nekem nem fáj hogy helyesírásra mindenki 4-5 kap, én meg 2-t???

Nagyon jól esik


2011. jan. 2. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most pedig tök jól írtál! Gratula!
2011. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
A diszgráfia egy dolog, az érthető..de az nem, mikor valaki azt írta pl ma délután, hogy azért nem tud helyesen írni meg fogalmazni, mert szívbeteg.
2011. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

De ha nem írják oda, akkor nem tudják :) Hát elég rossz lehet! :S

Bár ezen kívül is vannak olyan emberek, akik azért is javítgatják! Nem kell velük foglalkozni :)

2011. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A mostani kérdésedben nem nagyon volt hiba. Másrészt a legtöbb böngésző automatikusan jelzi, ha valaki rosszul ír le valamit. Innentől kezdve csak odafigyelés kérdése.


Nekem egy bizonyos nyelv írásmódjával volt mindig gondom. De ha írnom kellett és jelzett a gép, akkor nem voltam rest fellapozni a szótárt és kikeresni a helyes írásmódot. Amikor tizedszerre néztem meg ugyanazt, rögzült az írásmódja.

Lehet kicsit körültekintően is csinálni, vagy van az egyszerűbb módszer - sajnáltatni magunkat és nem tenni semmit a helyzet javítása érdekében.

2011. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hmm akkor látom egész jó úton jársz ha diszgráfiás vagy :)

Egyébként én sem értem ezt a kötözködést, én soha életemben nem kaptam még 5-nél rosszabbat helyesírásra, és hibátlan lett a magyar írásbeli érettségim... mégis billentyűzet előtt sokan - én sem mindig - nem figyelnek arra, hogy hogyan írjnak. És meg is lehet érteni, mert Gyuszika biztos nem fog szólni msn előtt hogy hülyét vagy hüjét írnak-e neki :)

2011. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek volt bődületesen rossz helyesírása. Zavarta is, így kérte, hogy javítsam ki, illetve mondjam meg, hogy miért úgy kell írni. Vagy csak kérdezett, ha bizonytalan volt.

Néhány hónap alatt szinte hibátlan helyesírása lett.


Érdemes átlapozni egy nyelvtannal foglalkozó könyvet, sokszor a szabályok ismeretében könnyen kikövetkeztethető, hogy mi a helyes írásmód.

2011. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem te nem vagy diszgráfiás!
2011. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2-szer átnáztem mielőtt kiirtam a kérdést. :) Bemásolod a szívbeteges kérdést?
2011. jan. 2. 20:15
 9/15 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__14..


kicsit csúnyán beszéltem velük,de ez azért volt mert ideges voltam és szomorú egyszerre

2011. jan. 2. 20:17
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1427965-szere..


tessék, ott van az elején, h szívbetegen nem tud fogalmazni.

2011. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!