Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen hogyan kezdjek új...

20 évesen hogyan kezdjek új életet? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Nem kérek kioktatást, azt kaptam eleget. A lényeg, hogy én Debrecen közelében lakom és Budapestre szeretnék menni vagy külföldre. De mégis hogy kezdjek neki? Nyáron mennék.


Érettségim van és egy okj-s bizonyítványom lesz júniusban (remélhetőleg : )).


2011. jan. 2. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
"Eleinte valami tisztességes munka is megteszi" Ezt hogy' értetted? Utána tisztességtelen is jöhet? Akkor jobb, ha keresel egy olyan barátot, aki tudja és akarja az indulásodat finanszirozni.
2011. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön ha szakmát tanulsz, akkor kapsz fizetést. Nevezetesen Németországban. Szakmától függöén 500-1100euro közt havonta. Egy fullos kolesz szobát 250-ért tudsz bérelni, megélni meg elég a többi és mellette tudsz dolgozni is.
2011. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve éltem át ugyan ezt ,bár a párommal költöztem össze.

Eleinte nagyon rossz ,hogy nincsenek barátok stb .de azt könnyű szerezni. Az albérletnél sok sok dolgora vigyázz majd, hiszen egyedül vagy ,fiatal.Valaki nehogy átverjen. És egy dologra vigyázz munkát se könnyű találni, és megtartani is nehéz sajnos. :S

de vágj bele,ha úgy adódik én szívesen segítek bármiben.

22!l

2011. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyosak vagytok! én is gondoltam az au pair-re, szerintem nyáron indulok is! majd teszek fel még azzal kapcsolatban kérdést, nem szeretném itt keverni... sok minden nem tiszta az au pairkedéssel kapcsolatban, de remélem majd tisztázódik és jó megoldás lesz! : )
2011. jan. 9. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!