Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyámnak szeretője van, de...

Az anyámnak szeretője van, de miért?

Figyelt kérdés

Évek óta rossz a szüleim házassága, szép csendben elvannak egymás mellett, de gyakorlatilag beszélgetni sem szoktak, csak néha veszekednek kicsit. Nemrég rájöttem, hogy az anyának van valakije, de nem is értem, miért nem fogja magát, és költözik a pasihoz? Miért marad itt? Talán mert nehéz lenne felvállalni, hogy igen, csalom a férjemet? Vagy hogy mit szólnának az ismerősök? A pénz miatt biztos nem, mert apukám nem keres jól.

(Igazából magam sem tudom, milyen választ várok, hiszen ezt egyedül anyám tudhatja, csak jól esett leírni)


2011. jan. 2. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a miértet csak az tudja aki benne van ebben a helyzetben, Te pedig akkor értenéd meg, ha szintén hasonló szituációban lennél, nagyon sokminden tényező lehet amiért együtt maradnak, gyerek, lakás stb talán az illetőnek nincs olyan lakása, vagy egyáltalán fel sem ajánlotta, hogy odaköltözzön. Ha csak szex van közöttük és semmi más, miért költözne el.

Van egy fontos mondat amit leirtál, ha egy férfi nem keres olyan jól nem tudja azokat az elvárásokat teljesiteni anyagiakban, és emocionálisan a párjának, egy nő nem tud rá felnézni, ez a tényező okozhat libidó problémát is, ritka mikor is egy nő kilép a házasságból emiatt a szokásos, hogy megöregednek egymás mellett a halálig. Anyukád felvállalt, neki többet jelent ez a dolog talán, mint apukának. A jóhir talán ebben az egészben, hogy képes anyukád felvállalni és nem elnyomni az érzéseit, ha elnyomná abból még betegséget is kreálhatna a jövőben, most akkor melyik jobb ha szinészkednek a szülők, vagy tesznek valamit a boldogságuk érdekében..Ha annyira jó lenne azzal a férfival minden téren, biztosan együtt lennének lelkileg is és nem csak testileg, ki tudja lehet csak "beszélgető" társat talált...

2011. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul értelmezem, amit írtál, de nem, anyukám nem vállalt fel semmit. Csak a sok apró darabból összeraktam a képet.
2011. jan. 2. 17:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Útban van az anyád? Inkább költözz el Te, már 25 éves vagy.
2011. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A 19:03 válasznak nem tudom, mi köze a kérdéshez..


Talán anyukád is beleesett abba a hibába, hogy már nem mer nagy változásokat eszközölni az életében. Ha elválna, új életet kellene kezdenie, az pedig egy középkorú nőnek nehéz lehet.. Most viszonylag stabil anyagi helyzetben él, gondolom. Amúgy lehet, hogy a szeretője is házas ember..

2011. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A 19:03 válasznak nem tudom, mi köze a kérdéshez.."

A kérdező láthatóan nem tudja elfogadni anyja viselkedését. Tudod van egy mondás: Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

2011. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!