Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyámnak szeretője van, de...

Az anyámnak szeretője van, de miért?

Figyelt kérdés

Évek óta rossz a szüleim házassága, szép csendben elvannak egymás mellett, de gyakorlatilag beszélgetni sem szoktak, csak néha veszekednek kicsit. Nemrég rájöttem, hogy az anyának van valakije, de nem is értem, miért nem fogja magát, és költözik a pasihoz? Miért marad itt? Talán mert nehéz lenne felvállalni, hogy igen, csalom a férjemet? Vagy hogy mit szólnának az ismerősök? A pénz miatt biztos nem, mert apukám nem keres jól.

(Igazából magam sem tudom, milyen választ várok, hiszen ezt egyedül anyám tudhatja, csak jól esett leírni)


2011. jan. 2. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
talán azért,mert a férjétől nem kapja meg a kellő szeretetet és megbecsülést.
2011. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Mert miattad, a gyerek miatt együtt kell maradjanak, hogy neked legyen normális életed, de anyukádnak meg kell valaki, aki boldoggá teszi...
2011. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet apukáddal már ezt megbeszélték,hogy nem megy nekik.az is lehet,hogy a faterod is tud a másikrol.És hát valoszinüleg miattad nem ment még el,mert nem akar otthagyni.
2011. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Én nem hiszem, hogy boldogtalan szülők mellett egy gyereknek normális élete lehet. Az enyémek elváltak 3 éves koromban, na ezért volt normális gyerekkorom.
2011. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Helyesbítek.

A szüleid azt hiszik, csak így lehet normális életed.

2011. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a faterodnak is van, és megbeszélték hogy engedik egymásnak.
2011. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezt miért nem anyukáddal beszéled meg? ő biztosan jobban tudja a választ.
2011. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért menne el?!Miért költözne a pasihoz?!Nem is értelek...valószínűleg apukádtól nem kapja meg a gyengédséget,és a figyelmet.Azonkívül,(már előttem is írták)nem tudhatod,hogy apukádnak van-e,illetve,hogy miben állapodtak meg egymás közt.
2011. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Maradj csendben, várj. Nem kell beleszólnod. Óvakodj attól, hogy ítélkezz. Légy türelmes, majd ők elintézik. Te csak szeresd őket, mindkettőjüket.
2011. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, szóval nem hinném, hogy miattam maradnak együtt. Sőt olyan tökéletesen ellenkező életfelfogásuk van, hogy nem is értem, miért házasodtak össze..
2011. jan. 2. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!