Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok kultúraproblémá...

Mit javasoltok kultúraproblémákra? :D

Figyelt kérdés
A tényállás az, hogy 1 éve van barátom. Jövő nyáron Vietnámba szeretnénk menni 1 hónapra, mivel már évek óta nem volt otthon. A szüleim addig nem engednek el, amíg meg nem ismerik az ő szüleit, akik nem igazán beszélnek magyarul. Hogy dobjuk össze a két családot ? :D (nem ilyen terhességbejelentés, meg hasonló értelmiségeket akarok olvasni, kösz)
2011. jan. 1. 23:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
a szokásokkal meg ilyesmikkel tisztában vagyok, ismerem is a szüleit, úgyhogy azzal nem lesz gond :D köszi viszont, egyre biztosabb vagyok benne hogy ők jönnek hozzánk. és még szerencse, hogy nem vagyok zavarbajövős akkor :D:D
2011. jan. 2. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!