Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha marad havonta 80 ezer...

Ha marad havonta 80 ezer forintod hogy osztanád be?

Figyelt kérdés

Ennyi marad a hitelek, csekkek, rezsi kifizetése után.

Ebből kell kigazdálkodnom a kaját, a tankolást, a 4,5 hónapos kisfiam tápszerét, gyógyszertárat.

Eddig volt egy kis tartalék, de spóroltam, így jól kijöttünk.

De most már csak ennyi marad.


2011. jan. 1. 22:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
30%
Egy gyerek szerinted sok? :) Azt hiszed,hogy attól leszel hasznos és jóságos hozzászóló,hogy másoknak beszólsz? Hogy is mondtad? Kacag a vakbelem.
2011. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a hasznos válaszokat. Aki kritizál azt nem igazán értem, hiszen nem vitát indítottam, bár úgy látszik annak sem rossz, mert ha válaszolsz, akár kritizálva is érdekel a téma.

Csupán csak olyan dologban kértem tanácsot és véleményeket, amiben nincs még gyakorlatom. Biztos belejövök ebbe is, de az érdekelt volna ki hogy csinálja, és nem arra hogy más kevesebből is megél.

Na az hogy csinálja.

Aki leírta Ő hogyan csinálja annak nagyon köszönöm, tényleg segített. Arra nem is gondoltam hogy hetekre osszam el a pénzt. Ez jó ötlet.

2011. jan. 2. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!