Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha túl gyerekes...

Mit csináljak ha túl gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés

A feleségem anyukája, az enyém is meg sok mindenki azt mondja h olyan vagyok mint egy nagy gyerek. Állítólag kicsit gyerekesen nézek ki és olyan vagyok (ezen nem tudom mit kell érteni) a viselkedésem csak néha olyan. Nekem nem mondja soha senki h csókolom és mindenki tegez és nem vagyok komoly csak ha tényleg olyan dologról van szó. Az idősebb kollégáimnak is olyan vagyok mintha a fiuk lennék. De én erről nem hiszem h tehetek. Mióta megszülettem ilyen vagyok. Eléggé zavar h ezzel cseszegetnek. Mit csináljak?

29/F


2011. jan. 1. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

örülj neki, ha fiatalnak nézel ki.


ha szekálnak, akkor meg felnőtt módjára mond meg, hogy az a gyerekes, ha felnőtt más embert folyton szekál.

2011. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
lehet, hogy csendesen elüldögélsz, azért mondják rád.
2011. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát engem 70 évesen is inkább tegezzenek. Csak fura mert a 28 éves unokatesómat nem mindenki tegezi. Amúgy nem én járok a postára csak ha pont arra van dolgom azt is megcsinálom és nem igazán csinálok ilyeneket. Nem szolgálnak ki, nem várom el h legyen meleg kaja mire hazaérek és azt se várom el h kinyalják a seggemet. Azt vettem észre h ha bemegyek valahova büfé, bolt vagy vmi és kérdezek valamit akkor sokszor mosolyognak rajtam. Meg sokszor mondják h milyen aranyos vagyok. Mintha lennék 5 éves...
2011. jan. 2. 18:27
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarod, hogy valahol gyerekesen kezeljenek, szeretnéd ezt megelőzni, akkor úgy menj be az adott boltba, hivatalba, hogy vágj szigorú arcot, mint akinek valami nem tetszik, és kemény, határozott hangon beszélj.

garantáltan senki sem mondja majd rád, hogy milyen aranyos vagy. :D

2011. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a perszonalitásod, nem tehetsz róla:) Ennyi idősen pedig nem is valószínű, hogy gyükeres változáson fogsz keresztülmenni, bár ki tudja:) Csak ne depressszió legyen a kiváltó ok.

Olyan is van, hogy valaki fiatal korában szintén hasonló típusú, mint mondjuk te, de aztán olyan pofonokat kap az élettől, és olyan emberekkel kerül szembe, hogy teljesen megváltozik. Ige, magamról beszélek:) De hidd el, jobb volt, amíg olyan vidám, pozitív voltam, mint te:D Mert annak alapján, amit leírtál, nyilván te is ilyen lehetsz:))

Amúgy ha ez megnyugtat, én néha még 60 éveseket is letegezem:) valaki ennek nagyon örül, valaki megbotránkozik rajta(általában az öreg nénik:)

Érezd jól magad, esetleg próbálj befolyást gyakorolni az emberekre például a munkahelyeden, légy kicsit komolyabb néha, stb. Amúgy ebben a témában sok könyvet is írtak már:)

Annyi még azért hozzátennék, hogy a dominancia egy olyan dolog, ami megintcsak emberfüggő, valaki dominánsabb, valaki kevésbé. A kisugárzásod egyből elárulja egy másik embernek, hogy te mennyire vagy az. Márpedig ez a tulajdonság elengedhetetlen a kellő tisztelet kivívásához:)

19/L

2011. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak te tehetsz róla. Ez a viselkedésen múlik, hogy adott helyzetben nem értheted a problémát, csak röhögsz, nem tudod felfogni, ha hibáztál, puffogsz, durcáskodsz, energikus vagy, stb. Ez csak rajtad múlik, hogy meg tudsz-e változni (:
2011. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem maradj meg ilyennek. Annyi savanyú fapofa rohangál a világban, rosszkedvű, ráncos szilvák. Legalább egy kis szín vagy a tömbegben. :)
2011. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
:D
2011. jan. 30. 10:57
 19/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire mondják, hogy gyerekes... de a te leírásodból azt érzem, hogy pár kiégett, begyöpösödött embert zavar, hogy te még élvezed az életet, és fiatalos vagy... sztem nincs azzal gond, ha egy pasi nem komoly a nap minden egyes percében (csak azzal, ha olyan értelemben gyerekes, hogy hisztis, toporzékol, ha nem kap meg vmit, és képtelen egymaga elintézni bármit is).
2011. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Örülj neki! Az én párom is ilyen lesz majd 29 évesen is szerintem, kisfiús, ugyanakkor nekem kis sármos:$:)

22/L

2011. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!