Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha túl gyerekes...

Mit csináljak ha túl gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés

A feleségem anyukája, az enyém is meg sok mindenki azt mondja h olyan vagyok mint egy nagy gyerek. Állítólag kicsit gyerekesen nézek ki és olyan vagyok (ezen nem tudom mit kell érteni) a viselkedésem csak néha olyan. Nekem nem mondja soha senki h csókolom és mindenki tegez és nem vagyok komoly csak ha tényleg olyan dologról van szó. Az idősebb kollégáimnak is olyan vagyok mintha a fiuk lennék. De én erről nem hiszem h tehetek. Mióta megszülettem ilyen vagyok. Eléggé zavar h ezzel cseszegetnek. Mit csináljak?

29/F


2011. jan. 1. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Növessz bajuszt, vagy szakállat.
2011. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon!!

:)

Szerintem úgy vagy mindenkinek jó ahogy vagy, bár a komolyságodon tudsz változtatni

2011. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
29 évesnek ki mondaná, hogy csókolom? Maximum a kisgyerekek, akik a 15 éveseknek is azt mondják. Születésed óta ilyen vagy? Na ez a hiba. Komolyodni kellett volna.
2011. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki!!Az ilyeneké az igazi élet. Őszinte, olyan mint a gyermek. Jézus is ezt mondta: Ha nem lesztek olyanok, mint ez a gyermek, nem mehettek be Isten országába. Egy másik vallás ezt mondja: Hétéves (kislány), kisfiú legyél.. Bizonyára a belső tisztaság, ártatlanság látszik rajtad. Őrizd meg ezt a tulajdonságodat. Nem lesz könnyű ebben a cudar világban.
2011. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
végezz mindent önállóan, akkor senki sem fog rád ilyet mondani.
2011. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 szamóca. ***** válasza:
82%
örülj neki. addig jó:)
2011. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

szoktál háztartási munkákat végezni, vagy mindig mindenben kiszolgálnak?

és hivatalos ügyeket intézni, postára menni, stb?


ha nem, akkor ezek miatt érezhetik úgy, hogy egy nagy gyerek vagy.

2011. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 elika ***** válasza:
100%
Szia"tesó"!én is ilyen vagyok kb., csak lányban, és eszem ágában sincs változni:-)majd a világ változik, ha valami nem teccik neki:-)Maradj ilyen,h. növeld a táborunkat! Kölyök Klub 2011
2011. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Én amondó vagyok, hogy ha így szeretnek, elfogadnak, kár agyalni a dolgon. Nekem egyszer azt mondta valaki, hogy addig jó, amíg az ember gyerek tud maradni. A férjem is néha olyan gyerekes, pedig két gyerekünk van, és mindjárt 40 éves. Amikor kell, komoly, a családjáért kiáll, értem kiáll. Éééés, még most, 40 évesen is úgy néz ki, mint egy 30 éves, imádom, nem kopaszodik, a hasa még mindig kockás, és ..... a többit nem részletezem:) Én is elég babaarcú vagyok, hidd el, lesz, amikor előnynek tekinted majd, hogy fiatalabbnak néznek. Bááár, néha én is úgy érzem, hogy 3 gyerekem van, nem 2:) Ilyen vagy, és kész. Ha nem vagy idétlenül gyerekes akkor okés:)
2011. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
szerintem örülj neki, hogy tegeznek, meglátod majd eljön az idő, amikor majd mindenki magáz.. s akkor azt szeretnéd h tegezzenek, mert nm érzed magad annyira idősnek!
2011. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!