Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gonosz ember vagyok?

Tényleg gonosz ember vagyok?

Figyelt kérdés
A párom 6 órakkor szólt ,hogy ő este elmegy bulini. Eddig úgy volt ,hogy bemegyek a munkahelyére és ha végez kitaláljuk hova menjük. Tudja ,hogy én nem megyek discoba. Összevesztünk ,mert az saem érdekli ha elveszít ő akkor is elmegy. És nem tetszett neki ,hogy duzzogok és nem beszélek vele. Miért nem lehet máshova elmenni ? Annyi lehetőség van. Ennyire nem érdeklem. Vagy én vagyok ilyen hülye hogy így reagálok? Múlt héten volt 2 buliba is. Ez már a második komolyabb ,hogy a haverjait válassza. Az egy éves évfordulonkon is elment inkább a haverjaihoz. Már kétszer félre kacsingatott , bár még nem történt semmi amikor rájöttem.És megesz a féltékenység mikor elmegy. Megmondtam neki nincs bizalmam ezek után és kevés ez a másfél hónap hogy túl legyek rajta. Úgy érzem nem érdeklem.
2011. jan. 1. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor BUÉK! És neki is mond, hogy kezdjen új életet, de nélküled. Én azonnal öltöznék és elmennék egy diszkóba, jól kimulatnám magamat.Felhőtlenül, szabadon, és ha lehet még be is pasiznék. Na gyerünk% Mire vársz!!!!!:
2011. jan. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Igen, te egy nagyon gonosz, rosszindulatú csajééé vagyol
2011. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam ,hogy 1 éve vagyok Pesten és jóformám még senki sincs rajta kivül.Mivel a bnőim vidékik. És jha nem így lett volna akkor tudtam volna én is máshová menni.Most egyedül vagyok , iszok és sírok. Ő meg .....
2011. jan. 1. 00:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a felháborodásod,sztem nem érdemel meg téged!! :S Sejtem hogy szereted,de én a helyedbe otthagynám.
2011. jan. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyit nyelsz és tűrsz, akkor magadnak vívod ki ezt a viselkedést. Pakolj aztán oda megy ahova akar. Ne rajtad törölgesse a lábát.

Ha meg tűröd, akkor ne panaszkodj. Szerinted szeret, ha már 2x meg akart csalni?

2011. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még azt a tanácsot sem adhatom,hogy állitsd válasz ut elé,hiszen nem egyszer megtette úgy,hogy az sem érdekelte ,ha itt a vége.A helyedbe lennék egy pillanatig sem gondolkodnék,hiszen vissza él a szereteteddel és ezt használja ki.De meddig ? Rajtad múlik !
2011. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

Igazából nem értem mi a bajod. Én úgy értem, hogy te is mehettél volna vele a barátaival discoba, vagy hova, nem azt mondta hogy te nem mehetsz, csak te oda nem akarsz menni, és megzsarolod, hogy ha nem jön veled valahova akkor legyen inkább vége, mert neki a haverok fontosabbak mint te. Igazából úgy tűnik, hogy kész tények elé állítod, és nem nagyon hagysz választási lehetőséget neki.


Egy kapcsolat kompromisszumokból áll. Mondhattad volna, hogy rendben, menjetek a haverjaival valamelyik helyre, de szeretnéd, ha hamarabb eljönnétek, mert jó lenne romantikázni is. Igazából nem írtad le, hogy mi az a nyomós ok, amiért teljesen elutasítod a barátaival való találkozást. Azért mert csak, és nem szimpatikusak, azért ez így elég kevés. nekem ez inkább hisztinek tűnik, hogy bármi is lehetne, te rá akarod fogni, hogy persze mert nem vagy neki elég fontos. Lehet hogy így van, de a fontosságot elsősorban nem ilyesmin kell lemérni, és nem így.


Sok férfi, attól ha engedsz neki valamiben, már rögtön meg is gondolja magát.


32/N

2011. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert az sem érdekli ha elveszít ő akkor is elmegy. És nem tetszett neki ,hogy duzzogok és nem beszélek vele.


Talán azért nem érdekelte,mert te nem érdekled...lehet csak elvisel,amig nem lesz jobb lehetősége.

2011. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!