Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire köcs*g az...

Miért ennyire köcs*g az összes létező ember?

Figyelt kérdés
Borzalmas! Mindekiben csalódnom kell,akit barátomnak tartok. Legtöbbször kihazsnálnak..ez a leggyakoribb! Szinte mindig,arra vagyok jó,hogy adakozzak mindenkinek! Vannak érdekes történeteim..Egy család gyerekeinek a barátja voltam...én mindig adtam csokit,cukrot de nem is lényeg..hanem,ők emgkínáltak vmivel,ettem belőle...nem sokat! és elhíresztelták,h én kéregetek tőlöük! Jó, eltelt pár év...szerencsére már nem engedem,hogy kihasználjanak! Akkor van más,vannak olyan ,,barátaim" ,akik egyszerűen lenéznek,semmibe vesznek! Akkor boldogok,ha én szomorú vagyok,és akkor tudnak vígasztalgatni...de,ha vmi sikerem van,akkor mondják,hogy hülye vagyok,és hogy érhettem el ezt?...Vannak oylanok,akik után én szaladok..Találkozni sem akarnak...na mind1. A legtöbb ilyen barátom, irígy ,ha én fogyózok nekik is feltétlenül kell( még a saját anyám is ilyen!)ha jól tanulok akk irígykednek...áá elegem van! Sose lesz nekem igazi barátom? Bennem vana hiba? Remélem érthető vmennyire amit írtam! Billentsétek helyre a gondolataim,ha én vagyok a hülye! Köszönöm a segítséget!
2010. dec. 31. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ami nem öl meg megerősít!


Egyébként ilyen az élet egyszer lent, egyszer fent tudom ez szemétül hangzik,de tényleg ilyen az élet!


Amúgy eddíg nagyon peches lehettél az életben,hogy ilyen emberekkel vagy körbevéve :S

Valamikor lesz jobb és hidd el,ha normális leszel lesznek barátaid! Tapasztalat, fel a fejjel és B.U.ÉK!

2010. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Komolyan, miért kell olyanokat mondani hogy ettől csak rosszabb lesz?!! Miért kéne feltétlenül rosszabbnak lennie?!

Amúgy a kérdésre válaszolva, engem is sokszor kihasználnak a "barátaim", szóval msotmár inkább haverok vagyunk.. Lesz majd egy igaz barátod, mert mindenkinek van egy az életében (szerintem). Szóval kitartás.:)

2010. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem, hogy milyen nemű vagy?

Én 14/l vagyok, és idáig nem volt egy normális bnőm sem. :(

most van egy, akire remélem számíthatok.

osztályban is utálnak, stb.

szóval tökr dpis vok :'(

h akarod, dumálhatunk msn-n vagy vmi :(

remélem hogy fogsz találni igazi barátot

2010. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de azért, mert viszonzást vársz a szeretetedért. Ha azért "szeretünk" valakit, hogy ezt viszonozza, az nem szeretet, csak önzés. Úgyhogy ne csodálkozz, ha a világ szintén önző módon fordul feléd.
2010. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hagyd őket,szard le őket,nézz át rajtuk!

Majd találsz rendes barátokat,csak nézz szét!Lehet,hogy épp a hülye gumicsizmás srác a másik utcából tök jó fej,attól függetlenül,hogy elég fura..xD

2010. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!