Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire köcs*g az...

Miért ennyire köcs*g az összes létező ember?

Figyelt kérdés
Borzalmas! Mindekiben csalódnom kell,akit barátomnak tartok. Legtöbbször kihazsnálnak..ez a leggyakoribb! Szinte mindig,arra vagyok jó,hogy adakozzak mindenkinek! Vannak érdekes történeteim..Egy család gyerekeinek a barátja voltam...én mindig adtam csokit,cukrot de nem is lényeg..hanem,ők emgkínáltak vmivel,ettem belőle...nem sokat! és elhíresztelták,h én kéregetek tőlöük! Jó, eltelt pár év...szerencsére már nem engedem,hogy kihasználjanak! Akkor van más,vannak olyan ,,barátaim" ,akik egyszerűen lenéznek,semmibe vesznek! Akkor boldogok,ha én szomorú vagyok,és akkor tudnak vígasztalgatni...de,ha vmi sikerem van,akkor mondják,hogy hülye vagyok,és hogy érhettem el ezt?...Vannak oylanok,akik után én szaladok..Találkozni sem akarnak...na mind1. A legtöbb ilyen barátom, irígy ,ha én fogyózok nekik is feltétlenül kell( még a saját anyám is ilyen!)ha jól tanulok akk irígykednek...áá elegem van! Sose lesz nekem igazi barátom? Bennem vana hiba? Remélem érthető vmennyire amit írtam! Billentsétek helyre a gondolataim,ha én vagyok a hülye! Köszönöm a segítséget!
2010. dec. 31. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az irigység álruhába rejtett bók.

Egyébként hány éves vagy?

2010. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2010. dec. 31. 20:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Tévedsz, nem népművészeti cserépedény minden ember, csak neked idáig peched volt.Nem vagy hülye, csak mindig rosszul választottál, de légy türelemmel. Úgy érzem, nagyon fiatal vagy még, lesz még igazi barátod. Azok, akikről írtál nem barátok,az igazi barátok nem ilyenek.
2010. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy amíg válaszoltam, ideírtad a korodat. Tényleg nagyon fiatal vagy még, nincs veszve még semmi.
2010. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kötsög mindneki! Cska mindenki más milyen! Mindnekinek saját maga a normális, még ha tudják, hogy rosszul viselkednek, d emindeki úgy viselkedik mással,a hogyan vele viselkednek. Ennyi.
2010. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kösd fel a gatyád, mert amit Te most 15 évesen megélsz az még elöszobának sem nevezhetö ahhoz képest, ami még jönni fog.
2010. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát ez általában így van, még ha sokan nem is ismerik be. Mindenki attól boldog, ha ő jobb, ügyesebb mint a másik és kevesebb szerencsétlenség éri! Az emberek tényleg elég gázok, ez ilyen beprogramozott vagy ilyesmi.

Én is legtöbbször csak lelki szemetesnek vagyok jó, aztán ha kibeszélte magát az illető, onnantól szevasz. Ne várd, hogy mást érdekelni fog Te mit gondolsz, ilyenből elég kevés van. Lehet hogy sokan hülyének néznek ezért a kommentért, de nekem ez a tapasztalatom.

(A jó baráti kapcsolat alapja a minél kevesebb személyes beszélgetés xd)

2010. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
uhh:( ha ez még semmi,akkor mi lesz velem?:(
2010. dec. 31. 20:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sok ember nem tudja eldönteni mi a barátság és kik azok a barátok. Ha mindenkiben csalódtál akkor neked eddig egy sem volt. 15 éves vagy, ekkor ez előfordul. Hidd el fogsz olyan embert találni aki után nem kell futnod mégis szeretni fog és a barátod lesz. Csak sajnos erősen szelektálni kell, de ahogy idősödsz ez egyre jobban menni fog!

Ne keseredj el, nem éri meg értük!

2010. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A csalódásmentes élet alapja a minél kevesebb elvárás. Valamint egy-egy emberi kapcsolatba csak annyit szabad befeccelni, amit ki is tudsz belőle venni. Harmadik "okosságom": valakivel bizalmasnak lenni nem más, mint fegyvereket adni a kezébe magunk ellen.


Ja hogy én hogy élek? Jó párkapcsolatban, sok felszínes haveri kapcsolat, közeli baráti nuku. Aki hülye leszarom, meg aki engem leszar azt is leszarom. Ha velem valaki kedves, azzal én is az vagyok, aki nem, azt leszarom.

2010. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!