Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki aki még otthon...

Van valaki aki még otthon tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Én 20/L vagyok. És most úgy alakultak a dolgok, hogy itthon ülök a szüleimmel..

Picit rossz érzés, hogy mindenki bulizik.. Pedig vannak barátaim, csak mindenki a párjával van :S :(


2010. dec. 31. 17:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
én is itthon és ráadásul unatkozom is :P
2010. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

19/F vagyok

Én is itthon maradok, ilyen még sosem volt. Ha valaki nagyon unatkozik, írjon privátot. :)

2010. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

nekem nincs hangulatom most ilyenhez , részegedjünk le csináljunk hülyeségeket, bulizzunk áh

tavaly mennyire örültem ha elhívtak valahová most meg le is mondtam kettőt

22/F

2010. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
2010. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

ne addógj nem kötelező szilveszterkor bulizni. én igazából gyűlölöm úgy ahogy van. a korosztályomban viszont az gáz aki nem megy bulizni de engem mélyen nem érdekel, még az a facebook-on is van egy ilyen körüzenet féle hogy aki nem bulizik az a facebook csicskája meg ilyenek...szerintem meg az aki télen -20fokba kint riszálja a részeg seggét


16/L

2010. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Tegnap dobott a barátom. Ezek után sok mindenre vágyom, de bulira semmiképp.

Eredetileg kettesben lettünk volna:/

2010. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Én eddig mindet itthon töltöttem...


17_F

2010. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Én is itthon lennék de nem szeretnék nincs valaki aki eljönne velem valahova??:S Mert eddig s ehova se hívtak és egyedül nem szeretnél például elmenni a BLIKK utcai ingyenes rendezvényre.. Jó koncertek lesznek ott egyébként.:) 18/f
2010. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
Én is itthon töltöm a szilvesztert, sajnos, pedig az összes barátom bulizni megy, engem meg nem engedtek el :(((( 17L
2010. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és fiú ugyterveztem hogy ma nem itthon szilveszterezek hanem a nővéremel a lakohelyünk diszkoba akrtam menni vagy a barátnőmékhez messzire vagy sogornőm és csjaom hozzánk jöttek volna szilveszterezni
2010. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!