Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nálunk miért van így...

Most nálunk miért van így ahogy van?

Figyelt kérdés

Más 13 évesen bulizni jár, meg mivel Szilveszter van mindenki szeretne kicsit kikapcsolodni.

Nekem meg annyi nem jár hogy kapjak egy gyerek pezsgőt hogy legalább az ki mutatná hogy mégis szilveszter van..

HA ENGEDNÉNEK SEM MENNÉK BULIZNI. De szerintem az már durva hogy nálunk a szilveszter is sima nap. Mikor minden osztálytársam bulizik, vagy a szüleivel vagy a rokonaival :"(

Hozott anya 2 liter üditőt abból tesóm 3/4-ét megitta.


Miért van ez nálunk másképp.


Egy elkeseredett 13 éves lány


2010. dec. 31. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnállak kicsi lány...:(

Ihatsz a felnőtt pezsgőből egy kortyot szerintem abból semmibajod nem lesz :) ha persze azt vettek szüleid, ha azt sem vettek lehet nincs rá keret amit én elhiszek :S

Hirtelen azt hittem 13évesen bulizni készülsz :/ én ma bulizni fogok de anyukám így is nagyon ideges miatta

2010. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg most is az van mondva hogy azt hiszem nekem minden jár. Nem azt hiszem, de az osztálytársaim közül mindegyiknek jár legalább ENNYI. Nem akarok bulizni, nem akarok cigizni, Inni.. Én normális kamasz gyerek akarok lenni.. De anyujék még ezt a kis pici örömöt is elveszik.. :'(
2010. dec. 31. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így van,nálunk meg a férjem olyan hogy nem akar sehová se menni. Nekünk is sima nap. Mondjuk gyerekpezsgönk van de ennyi.
2010. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát, most megbeszéltünk a szüleimmel semmi gond. Majd máskor
2010. dec. 31. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem azért mégis jól alakul a szilvesztered!!!Gondolok rád Kicsi lány! Az én fiam is 13éves ö a barátaival szilveszterzik nálunk otthon.Boldog új évet kivánok neked!!!

2010. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!