Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jogos ok...

Szerintetek van jogos ok arra, hogy a szülöt lehet bántani fizikailag?

Figyelt kérdés

Meg van az oka a kérdésemnek. Szerintem van olyan indok, amikor helyénvaló pl. önvédelem.

Ti hogy gondoljátok? Történt már ilyen?


2010. dec. 31. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy van, itt van az önvédelem. Szerintem a legjogosabb indok a világon.
2010. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

vagy ha egy másik szerettedet akarod védeni

PL.anyukádat egy részeges apától

2010. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak abban az esetben fogadnám el ha megvédeni egy másik szerettedet.. Amúgy sem vagyok verekedős.
2010. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már olyan, hogy fellöktem anyámat. De, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy egy késsel próbált leszúrni, miközben aludtam. Mázlim volt, hogy felébredtem az ajtó nyikorgására. Hallottam, hogy azt suttogja, hogy most megszabadulok tőled. Ítéljetek el, de nem akartam meghalni, úgyhogy rúgtam egy akkorát a lábammal, amekkorát csak tudtam és elrohantam a lakásból. Csak 8 éves voltam akkor, apukám éjszakás volt, én pedig nem akartam meghalni. Ha ez bűn, akkor kövezzetek meg érte!
2010. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Nagyon sajnállak, anyád egy idegbeteg
2010. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak gondjai. Mindig azzal vádolt, hogy én tettem tönkre az életét, a kapcsolatát apámmal. De már nem tartom vele a kapcsolatot.
2010. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!