Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leállítani...

Hogyan lehetne leállítani fateromat?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden : Szüleim elváltak, nyugis válásnak indult, mind 2 en érdektelenek voltak már egymás felé. Már sok éve váltak (4+), de kb 1 éve elkezdte folyamatosan b*szogatni anyukámat.(vele élünk, én, és tesóm.)

A telefonon minden ribncnak lehordja anyát, meg h csak a fsz érdekli, és néha olyan hangosan ordít h még én is hallom mit beszél a telefonba, pedig nincs kihangosítva. Anyám csak tűri, annyit szokott mondani h jó ez engem nem érdekel, és próbálja lezárni a beszélgetést, de nem valam ierős személyiség ilyen téren. inkább tűri. Apám pedig kihasználja.

Fater nem tudom mit akar elérni, de ha azt nézem h csak heti 1-2 x ilyen gy*kér akkor gondolom kitölti a dühét amit valami miatt eluralkodik rajta. És mivel ami zavarja azt nem mondja meg(olyan mint én-.-), eért csak anyát tudja basz*gatni, amiért miután elváltak(1 évvel kb) elkezdett randizni a neten. 1x lejött a pasi a városunkba találkozni, apámodament és ne tudjátok meg milyen durcit le nem vágott.


A lényeg: Mit lehet ez elélen csinálni ? Fél éve még azt hittük megunja, de mostmár beláttuk h nem, de anyám nem tesz ellene semmit. Valami jogi lépés kéne, de nemtudom mivel tudnánk ezt bizonyítani. Telefon felvételeket elfogadnak a bíróságon? V hívjuk ki rá a rendőröket és tartsuk itt míg ideérnek?


2010. dec. 30. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen van. Nem nagyon van megoldás. Rendőrség legfeljebb ijesztgetésre jó, meg a még nagyobb civakodás kiváltására. Legjobb lenne máshová költözni, de gondolom, ez nem nagyon menne. Világos, hogy apukádnak szüksége lenne egy családtagra, akivel veszkedhet. A házasságok nagy része erre való.
2010. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még jó hogy név nélkül irhatok: jól meg kell valakivel veretni, megmondani neki hogy ha még egyszer ezt csinálja, akkor nagyon nagy baj lesz. Szerintem nagyon becsinálna a gatyájába, és végre békén hagyna titeket.
2010. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vedd át a kagylót anyukádtól és olvass be neki.


Ha van pénzetek, akkor kérj fel egy ügyvédet, hogy írjon neki hivatalos levelet, amiben megfenyegeti, hogy feljelentitek. A rendőrségnek is jó lenne szólni, mert csinálni ugyan nem fognak semmit, de legalább meg lehet mondani apádnak, hogy nyilvántartják mit csinál, hátha ez lehiggasztja.

2010. dec. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!