Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 20 év korkülönbség...

Majdnem 20 év korkülönbség ugye, hogy sok?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves lány, és összejön egy 39 éves férfival. Kb 6 hónapon belül el is jegyzi, pár hónap múlva várandós lesz a lány. Szerintetek mennyire lesz tartós ez a kapcsolat? A férfi anyagilag nagyon jól áll, zsebből kifizetett most egy kacsalábon forgó palotát, kb 1 hónap alatt teljesen átalakíttatta, bebútoroztatta + a lány kapott egy vadiúj BMW-t, az egész nyarat külföldön töltötték stb. Mi a véleményetek?


Én úgy gondolom elsősorban a lány a pénzre figyelt fel, a férfi meg már félt hogy kifut az időből, hiszen közel 40 évesen még nincs gyereke, felesége sem volt még, csak a pénze..


2010. dec. 30. 11:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%

Biztos vagyok benne, hogy a korkülönbség nem számít. Itt az élő példa: barátnőm szülei között kb. 25 év korkülönbség van (az apuka javára), és mégis boldog házasságban élnek, nagyon szeretik egymást, és a gyermeküket.


Különben én is egy nálam 18 évvel idősebb férfiba vagyok szerelemes.

2010. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Hát, így 19 évesen sok. Ő még csak most kezdi igazán az életét, pörögne, a másik meg már akkor felnőtt volt, mikor a lány megszületett, és már inkább befutott, nyugira vágyik. Generációs probléma adódhat, illetve később, ha összevesznek, feljöhet az "Én tartalak el, szóval te hallgass!" mondat.

Korban nem szerencsés páros, a jellemük még lehet olyan, hogy mégis találnak egymással.

2010. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%

SZzerintem jól teszi. Én is ebben a helyzetben vagyok má4 több, mint 4 éve. Most vagyok 21, párom 48. És imádjuk egymást. Barátom minimálbérből él egyedül egy nagy házban, szüleit segíti pénzzel, úgyhogy én nem a pénzért vagyok vele. Lehet, hogy a lány is így van. Csak még hozzá jön egy kis pénz:)

Nem ítélem el őket.

21l

2011. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A párok közötti korkülönbség általában 1-től 10 évig terjed.Ezt hívjuk átlagnak,nyilvánvaló okok miatt.De attól,hogy valaki egy tőle 20 évvel idősebb pasival van,még nem vonhatunk le olyan következtetéseket,hogy a csaj egy szajha.Mi van akkor,ha csak "egyszerűen" szereti?

Mert szerintem az is lehetséges.Nem tudhatom,mivel nem ismerem őket,de nagyon idegesítenek már az ilyen kérdések,hogy"20 év korkülönbség nagyon sok?"

Ezt csak az a két ember tudhatja,akikről szó van.

A többi embernek pedig nem kéne azonnal ítélkeznie.

2011. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ismeretlenül nagyon nagy pofátlanság ítélkezni.

A gazdag férfiaknak már nem is lehet feleségük sem gyerekük, mert akárki is az,tuti a pénze kell majd neki? Szánalmas irigy emberek,akik ezt kitalálják. Puffogjanak csak az ilyenek, ők meg élnek boldogan és várják a babájukat.

2011. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Most házasodott egy 19 éves ismerösöm egy 38 éves pasival, csak ott a csaj a gazdag.
2011. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm 22, a párja 62. Imádják egymást és boldogok.

És undorítóak azok az emberek, akik mocskolódással próbálják tönretenni a boldogságukat. Én ismerem őket, tényleg szeretik egymást.

2011. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Van egy lány ismerősöm, 34 éves. Összejött egy 60 éves osztrák pasival. Na, vajon miért? Nem titkolta a lány, az anyagi biztonság vonzotta. És az, hogy az osztrák ráíratta a lányra a bécsi melletti házát (és nem semmi hodály...). A pasinak jó nyugdíja van, két kocsija, bejárónője (holott a lánynak sem kellett dolgozni, unalomból ment el egy négyórás adminisztrációs munkára).


Miért kellene ezt bárkinek is rossz szemmel nézni? Érdekkapcsolat. És akkor mi van?

A pasinak friss p*na kell, egy csinos nő, akivel meg lehet jelenni. A lány még németül sem igazán tudott, amikor összejöttek. Hát, mit mondjak, nem intellektuális okokból esett rá az öreg választása. ;)

A lánynak pedig anyagi biztonság kellett, amit megkapott. Mindketten jól jártak, senki sem járt rosszul. Ennek tudatában mentek bele mindketten. Mi ezen a rossz? A szerelem helyett más szempont mellett döntöttek. Csak ennyi.


A szerelmi kapcsolatok is érdekből születnek. Én szeretném, ha szeretnének, érzelmi biztonságot nyújtanának nekem és persze a testi szerelem sem elhanyagolható tényező. A pasimnak meg igen jó, hogy felnézek rá, vezetem a háztartást és persze mindig van egy lyuk a közelben. Na, most ez nem volt túl romantikus de így van. A szerelem is egy érdekkapcsolathoz vezet.

Ugyanaz, nem?

2011. jan. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a lány direkt a pénzre hajt. Biztos nagyon imponál neki, hogy a pasi mindent megvesz, na de kit nem kápráztatna ez el az ő korában :) Ezért igazán nem lehet hibáztatni. Emellett nem biztos hogy a pasas olyan ronda :) egy 39 éves férfi azért még nem aggastyán.


A veszélyes inkább az, hogy általában a nagyon gazdag férfiak tisztában vannak azzal, hogy ők dirigálnak. Mivel a lányt úgymond pénzért vette, amivel tisztában van, ezért így is gondolja, hogy azt tegyen amit mond. egyre bunkóbb és önzőbb lesz valószínűleg, és ha a lány nem hódol be, akkor kidobja. Szóval vigyázni kell mennyi ajándékot fogadunk el valakitől. Emellett simán igényt tarthat szeretőkre és satöbbi, hiszen a csajnak mégis mi köze van hozzá hogy ő mire költi a pénzét. Hiszen nem az összetartozás miatt vette az ajándékokat a csajnak, hanem hogy magához kösse. nyilván látens feltételekkel.


Szóval annyira nem kell ám irigyelni ezt a lányt.


32/N

2011. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van VALAHOL igazsága,de azt az élet dönti el, u.is van pozotiv ér mellette nem egy.De azért a 22.09-en érdemes elgondolkozni.Hasonló cipőben járokÉn 59 a feleségem 43.A szexről senki nem szól szemérem miatt,pedig az a döntő a kérdésfetevő esetében kb. 15 év mulva,amikor is a leányka lesz 34 a férj 55. A férfiaknál 55 után általában szemmel való kivánalom van, persze vannak kivételek.Minden a páron mulik ,meret az elhidegülés megöli az élrzelmeket függetlenül attól,ki hány éves. Ettől függetlenül én mégegyszer belevágnák, de másképpen.
2011. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!