Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 20 év korkülönbség...

Majdnem 20 év korkülönbség ugye, hogy sok?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves lány, és összejön egy 39 éves férfival. Kb 6 hónapon belül el is jegyzi, pár hónap múlva várandós lesz a lány. Szerintetek mennyire lesz tartós ez a kapcsolat? A férfi anyagilag nagyon jól áll, zsebből kifizetett most egy kacsalábon forgó palotát, kb 1 hónap alatt teljesen átalakíttatta, bebútoroztatta + a lány kapott egy vadiúj BMW-t, az egész nyarat külföldön töltötték stb. Mi a véleményetek?


Én úgy gondolom elsősorban a lány a pénzre figyelt fel, a férfi meg már félt hogy kifut az időből, hiszen közel 40 évesen még nincs gyereke, felesége sem volt még, csak a pénze..


2010. dec. 30. 11:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Az én férjem 35 évvel idősebb nálam, közös kamasz fiunk is van, 16 éve vagyunk együtt.Kinek mi köze hozzá???Mi is inkább külföldön töltjük az év nagy részét, itt ez nem akkora szenzáció, mint otthon Magyarországon.Mindenem megvan, boldog vagyok, nem cserélnék senkivel.
2010. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%

Ezzel mind semmi baj, csak annyi, hoy ez a férfi, majd 5év múlva lecseréli azt a most még fiatal lányt, vagy legyen 10 év, egy nála fiatalabbra, mivel a pénzére úgyis mennek majd mint keselyűk a dögre.


Ha nem, akkor az nagyon ritka, de én 10évnél többet nem látopk egy ilyen kapcsolatban, ráadásul ugye mint tudjuk nem pénz teszi az ember boldoggá, mert hiába van, hogy ott van egyedül, vagy éppen nincs szeretet, csak a pénzére kapaszkodik.

2010. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%

Hát, ha a hapsi ennyire milliomos, akkor erős a gyanúm, hogy a csaj tényleg csak erre ment...

Még így is elképzelhető, hogy nem, de én egyből erre gondolnék...

Viszont a korkülönbség szerintem nem olyan vészes. Nem a megszokott, de mégsem 50 év van köztük, meg mégsem 5-6 évvel ezelőtt jöttek össze. Na, akkor nagyon durva lenne! Egy 15 éves egy 34 évessel...

De így nem vészes.

2010. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Ezt majd úgyis az idő dönti el. Amúgy meg az ő dolguk, másnak ezzel nem ártanak.
2010. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
A csaj egy szajha. Csak nem sok férfivel fekszik le kis összegekért, hanem eggyel sokszor a kényelemért. Sose lesz boldog az ilyen, a pénz nem kárpótol mindent, főleg nem egy nő lelkében, mondom ezt úgy, hogy én férfi vagyok :)
2010. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Úgy bírom ezeket a "Ti mit szóltok az ilyen meg olyan párokhoz?" jellegű kérdéseket! Mit szólnánk? Szóhoz se jutunk! Főleg,hogy egyiket sem ismerjük. Téged miért zavar, hogy a lány együtt van egy gazdag pasival? Beletette a seggét a jóba. Na és? Irigyled tőle? BMW-je van? Legyen boldog vele,kit érdekel? És ha a pénzre megy,akkor mi van? A te pénzed? Nem. Hát akkor,miért zavar az téged,hogy mások mit csinálnak. Nincs saját életed?

A korkülönbséggel meg nyilván ők is tisztában vannak,de felnőtt emberek,s el tudják dönteni,hogy jó ez nekik,vagy nem.

2010. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

19 év az még nem olyan ördöngős, és mint előttem írta valaki: az idő dönt. Lehet a lány most csak a pénzre hajt, lehet szereti a férfit. Ezt csak ő tudja, senki más. Ha boldogok együtt, akkor miért ne házasodhatnának össze...

A lényeg, hogy ők el tudják fogadni a korkülönbséget, és ne zavarja őket. Ha ez és a boldogság, szeretet megvan, akkor semmi akadája a közös élet megkezdésének.

Amúgy sok házasság van, ahol a korkülönbség alig 1-2 év, de sajnos válassal zárul az egész. A kor még nem jelent semmit!

2010. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
és egy 16 éves egy 32 évessel??
2010. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy életük végéig együtt lesznek, lehet hogy már holnap elválnak. Ezt nem a pénz/korkülönbség dönti el.Ha jól érzik magukat vagy a csaj jól érzi magát ilyen gazdag pasi mellett, hadd legyenek. Egyébként bocs hogy én is kérdezek, de Te családtag/barát(nő) vagy, vagy egyszerűen csak irigyled a csajt?
2010. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem sok. Én mondjuk világéletemben az idősebb férfiakhoz vonzódtam. Igaz még sose volt 20 évvel idősebb barátom, de nem tartom kizártnak, hogy egyszer legyen. Ha úgy érzem, hogy nekem egy 39 éves "sokat megélt férfi" az igazi akkor nem érdekel semmi csak az számít, hogy együtt legyünk és szeressük egymást!:)

Amúgy ez a lány lehet, hogy szereti ezt a férfit, bár az is előfordulhat, hogy csak kihasználja. Ezt sose fogjuk megtudni. :)

2010. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!