Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam kiengesztelni a...

Hogyan tudnam kiengesztelni a ferjem?

Figyelt kérdés
A kozelmultban par veszekedes alkalmaval olyan dolgokat mondtam neki, ami ugy hiszem egy eletre bevesodott a fejebe es azota nullanak tart, meg embertelen senki vagyok a szamara.Valoban mondtam neki ocsmany dolgokat de felindultsagbol tettem.Azota pokol az eletunk :(
2010. dec. 30. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
A szeretet arról szól,h mindent megbocsát,kérés vagy szavak nélkül.Ha emiatt így áll a helyzet,át kellene gondolni az egész házasságot.
2010. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kérj tőle bocsánatot, járj a kedvében kicsit, mond el neki, hogy mennyire sajnálod, és hogy csak a harag hozta ki belőled, de nem gondolod úgy, mond el neki az érzéseidet.

2010. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt sehogy... Képzeld magad a helyébe, te hogy éreznéd magad, ha ő mondott volna valami hasonlót.

Vannak dolgok, amiket sosem bocsátunk meg-nekem pl az anyám mondott olyat, amit sosem fogok neki megbocsátani....

2010. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magamból, tapasztalatokból kiindulva: Ha egyszer eljátszák az ember bizalmát, lerombolják benne annak az utolsó kövecskéjét is, onnan nincs visszaút. Én a volt páromért mindent megtettem, nagyon sok anyagi, és nem anyagi jellegű dologról lemondtam azért, hogy neki jobb legyen. Ezt ő megcsalással hálálta meg, ill. rendre a fejemhez vagdosta, hogy én pont ezért nem vagyok igazi, mert mindenről lemondok érte. Innentől meghalt az egész. Amikor kijelentettem, hogy nem csinálom tovább, már késő volt a "de hát én szeretlek", meg "nem mondtam komolyan", "bebizonyítom, hogy csak téged imádlak" duma...
2010. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem arról szól a szeretet, hogy mindent meg kell/lehet bocsájtani.Akkor mindenki megtehetne mindent, mert úgyis megbocsájtja a párom.

Nem tudom miket mondhattál, gondolom megsértetted férfi mivoltában, vagy az önbecsülésébe tapostál, ezeket tudom elképzelni, ha nullának néz, és pokol az életetek.Van olyan férfi, akit pár jó szó ki tud engesztelni, van olyan akinek ha könyörögni fogy, hogy bocsásson meg, akkor sem fog enyhülni.

2010. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*könyörögni fogsz
2010. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miket mondhattál neki, de se a felindultság, se semmi más szeszély nem mentség erre. Lehet, ideig-óráig ki tudod engesztelni, olykor el tudja felejteni kis időre, de már sosem lesz a régi. És már ezért is sokat kell majd pedáloznod. A tüske akkor is ott marad.
2010. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem mentség. Ha felindultságból pl. összevissza beszélsz, azt meg lehet bocsátani. De te céltudatosan választottál olyat, amivel tudtad, hogy nagyon megbántod. Nehéz dolgod lesz, kiengesztelni, és az már sosem lesz olyan, mint előtte.
2010. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!