Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy egy alkalmazottal...

Lehet, hogy egy alkalmazottal van kapcsolata? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma itthon voltunk párommal, tv-t néztünk még az ágyban, amikor megszólalt a mobilja és valahogy nem nagyon akarta felvenni, pedig az egyik üzletéből híváták és ilyenkor mindig felveszi. Végül válaszolt és az egyik alkalmazottja, akiről már párszor említette, hogy szerinte egy nagyon csinos lány, de tudtommal nincs személyes, csak alkalmazotti viszonya, felhívta. Hallottam, hogy megkérdezi a lány, hogy 'csak hívlak, hogy mi a helyzet veled?' a párom mogorva válaszából levette szerintem, hogy nincs egyedül, majd kérdezett még valamit, amit nem értettem(talán, hogy 'nem vagy egyedül?') amire a páromnak 'nem' volt a válasza, majd letették. Mondtam, neki, hogy egy alkalmazottól, akivel nincs igazából kapcsolata ez elég furcsa, de ő nem tűnt meglepettnek. Kértem, hogy hívja vissza, hogy mi is volt ez...de persze nem tette. Én azóta ezen agyalok!! Soha nem kaptam még a párom rajta semmin, de már voltak kicsit sunyi dolgai. Szerintetek? Mennyire menjek utána? Annyira zavar a dolog!!
2010. dec. 29. 00:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azóta is ezen agyalok, sokat nem is aludtam.

A telóját megnéztem :), tudom, hogy csúnya, de nem bírtam ki. Nem találtam semmit, de nem is vártam. Rutinos már, volt régebben, hogy lebukott üzenettel volt barátnőtől és az előző kapcsolata nagy nyomozós volt.

Az a baj, hogy soha nem fogja őszintén elmondani, hogy mi is van, mert sajnos ő ez a típus..a végsőkig tagad :(.

2010. dec. 29. 10:15
 12/18 A kérdező kommentje:

A sztorihoz azért még annyit, hogy mi egy család vagyunk, van egy 1 éves kislányunk.

És ez a leányzó nem a semmiből került elő, már egy ideje hallok róla és ha rákérdezek soha nincs egyenes válasz.

És ha valami céges buli volt, ahol ő is ott volt..még leírni is rossz..de én nem mehettem :(. Az ok természetesen nem ő volt, hanem, hogy minek mennék, nem vagyok meghívva. Szar helyzet..tudom. El is vagyok keseredve!

2010. dec. 29. 10:18
 13/18 anonim ***** válasza:
Na a kommentedből kiderül sok minden,a férjed nem visz el magával,mert ott a szerető,te meg csak zavarnád őt...
2010. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

08:13-as vagyok(aki már volt szerető) Így ahogy az utolsó két kommentedet olvasom nekem is az jön le,hogy bizony van köztük több is mint főnök-alkalmazott kapcsolat. Valahogy próbálj utána járni ennek,mert kétségek közt nem fogod sokáig bírni! :(


25/N

2010. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
poloska és nyomozó. de legtöbbször egy egyszerű poloska is mindent megold ;)
2010. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hol tudok ilyet beszerezni?? Azt sem tudom...

Még mindig úgy el vagyok kenődve :(!

2010. dec. 31. 13:22
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem poloska kell hamnem bezsélni,hogy miért jutottatok idáig...A poloskától még nem lesztek újra boldogok...Ha rájon hogy nyomozol,még inkább menekülni fog a szeretőhöz...
2010. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!!

Annyira igazad van és én mindennél jobban szeretném ezt a beszélgetést!

Csak a párom szerint nincs probléma, csak én kreálom! Ő ugyanúgy szeret, imád és azt, hogy az a telefonhívás furcsa volt és, hogy van köztük, vagy volt valaha valami csak az én fejemben létezik!! Csak tagad és tagad! De ő ilyen fajta sajnos :(. Ilyenkor????

2010. dec. 31. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!