Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy egy alkalmazottal...

Lehet, hogy egy alkalmazottal van kapcsolata? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma itthon voltunk párommal, tv-t néztünk még az ágyban, amikor megszólalt a mobilja és valahogy nem nagyon akarta felvenni, pedig az egyik üzletéből híváták és ilyenkor mindig felveszi. Végül válaszolt és az egyik alkalmazottja, akiről már párszor említette, hogy szerinte egy nagyon csinos lány, de tudtommal nincs személyes, csak alkalmazotti viszonya, felhívta. Hallottam, hogy megkérdezi a lány, hogy 'csak hívlak, hogy mi a helyzet veled?' a párom mogorva válaszából levette szerintem, hogy nincs egyedül, majd kérdezett még valamit, amit nem értettem(talán, hogy 'nem vagy egyedül?') amire a páromnak 'nem' volt a válasza, majd letették. Mondtam, neki, hogy egy alkalmazottól, akivel nincs igazából kapcsolata ez elég furcsa, de ő nem tűnt meglepettnek. Kértem, hogy hívja vissza, hogy mi is volt ez...de persze nem tette. Én azóta ezen agyalok!! Soha nem kaptam még a párom rajta semmin, de már voltak kicsit sunyi dolgai. Szerintetek? Mennyire menjek utána? Annyira zavar a dolog!!
2010. dec. 29. 00:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Szerintem nem feltétlenül van bármi, talán te érted félre. Vagy az is lehet, hogy a nő rá van kattanva a párodra, de a párodnak nem kell ezért volt mogorva. Csak a párod nem akarja sem a nőt leégetni, sem téged idegelni.

Sokféle variáció lehet, még ne haragudj meg a párodra.

2010. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :). Én is így szeretném gondolni, de már az is furcsa, hogy egy alkalmazott a főnökét így fel meri hívni...szerintem ez arra utal, hogy már egy barátság legalább kialakult. Egy diplomás, okos nőről beszélünk. Nekem eszembe nem jutna így hívni a főnökömet, ha nem vagyunk jóban ennyire. És még sem ki sem akadt, hogy mi is volt ez.
2010. dec. 29. 00:41
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Én mindenképpen utánnajárnék a dolognak. Esetleg amikor fürdik vagy nem figyel nézz bele a telefonjába, nézd át az smseket,de le ne bukj! Nézd át a levelezéseit és egyéb dolgait. Ha lenne köztük valami úgysem árulná el. És ha igaz amit írtál, hogy a barátság már kialakult köztük akkor lehet hogy még több is fog, főleg ha a nőnek nagyon tetszik a párod.
2010. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Há' én hívtam
2010. dec. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
55%
szerintem lehet kozottuk valami... lehet h baratsag de szerintem ne kockaztass jarj utana pl ha felhivja valki es no szol bele a telefonba mondd azt hogy a tesoja vagy es h kuldjon uzenetet es akk meg tudod mert jobb mintha homokba dugnad a fejed!
2010. dec. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Az már rég roszz ha a másik telefonjában kell turkálni,mert nincs bizalom,beszélni kell egymással nyíltan,nem homokba dugni a fejet,meg sunyi modón nyomozósdizni...
2010. dec. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Mondjk én mindenképpen belenéznék a telojába-már csak a saját magam megnyugtatása miatt is-mivel azon MINDENKI EGYSZER MEGBUKIK!-most őszintén...vagy ekkora k...va a csaj,hogy tudja,hogy kapcsolatban van és ez nem zavarja és hívogatja-vagy kapott olyan jeleket a párodtól,amiből arra következtet,hogy lehet esetlegköztük valami.Mindennek megvan a miértje-mondjuk én 35 éves Nő vagyok-Te lehet,hogy fiatalabb-én senkiben nem bízom...-elég szomorú-de már sok mindent megéltem...Írjál :)-és remélem minden rendben lesz :)
2010. dec. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

A kutakodásoddal és bizalmatlanságoddl te fogod tönkretenni a kapcsolatodat! Ha van közöttük kapcsaolat,akkor ettől nem megszűnni fog,hanem csak elmélyül!

Minden kapcsolat alapja a bizalom!

2010. dec. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én most a másik oldalról írok(sajnos). Velem anno kikezdett a főnököm,kb 4 hónapnyi próbálkozása után én beadtam a derekam(amit azóta szörnyen megbántam),5 hónapig tudtuk titokban tartani,majd egyszer összekaptam vele valamin. Írt egy bocsánatkérő sms-t,amit én csak pár órával utána olvastam,majd mikor válaszoltam ő épp a délutáni szunyókálását végezte,és a neje olvasta el. Iszonyatos botrány kerekedett belőle,3 nap múlva engem kirúgott,2-3 hónapra rá pedig elváltak. Én azt mondom nézz utána a dolognak!


25/N

2010. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én utána járnék.


első válaszoló ugyan egy választ adott a viselkedésével kapcsolatban, de ha tényleg szeret, akkor megelőzi a gondokat és elmondaná, hogy mit akar tőle ez a nő, nem félvállról válaszolgatna


Uff, én szólottam!

2010. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!