Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Milyen személyiségre vall, ha valaki leeszi a szaloncukrot a fáról, de a celofánt szépen vissza hajtogatva (mintha még lenne benne cukor) rajtahagyja?
2010. dec. 28. 19:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
rosszabb,mint hitler.. vigyétek ki az óceánpartra,ássátok be nyakik a homokba és szarjatok a fejére,ezt érdemli
2010. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mintha rólam szólna.. Remélem nem buktam le... Vendégségben csak egyet loptam így! :'(((((((
2010. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom most akkor mi lesz?Szerintem azonnal bontsátok le a karácsonyfát.Így nem lehet élni.De azért köszönöm jokat mosolygok az ilyen fontos kérdéseken.
2010. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan gyorsan történt.. Csak éreztem azt a maró érzést belül ami figyelmeztetett hogy a szaloncukor készletem jelentősen merül azután már csak arra emlékszem hogyan olvad el a kakaós massza a finom tejcsokoládé bevonattal a számban. De a tetteimnek bizonyítékai is voltak: a megcsonkított szaloncukorpapírok hivatottak bebizonyítani szörnyű tettemet. Nem tehettem mást. Nem tudtam vállalni a hatalmas felelősséget ami a tettem következménye.. Csak egy választásom maradt: eltüntetni a nyomokat. Szedtem volna le a papírt? Túl feltűnő.. Ha normális felnőtt módjára lebontottam volna a drótot és leszedtem volna a papírt mindenki tudja hogy én vagyok.. A gyanú rám terelődött.. olt még egy utolsó esély.. ha fent hagyom a papírt, talán a rokon kis srácra foghatom, igen ez lesz a megoldás..Senki sem fog rám gyanakodni? Vagy mégis? Talán nem kellett volna röhögnöm amikor valaki szaloncukorért nyúlt ami pusztán üres zacskó...
2010. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

Te nagyon kemény ember vagy :D szétröhögtem a fejem :D:D bírlak

2010. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
amúgy meg az illető akiről szó van jó arc lehet. szerintem most ez nem akkora probléma..apám is ezt csinálja xDhát gázos de ez van :D:D
2010. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!