Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a nővérem? (Kérdésed...

Normális a nővérem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

18éves a nővérem, elég fura lett.

Van 2 macskája, mindkettőt nagyon szereti, elvannak egyszerűen kényeztetve.Ott fekszenek a szobájában/ágyában, márcsak éjszakára kell kitenni onnan anyu mondta.

Azok a macskák úgy fekszenek mint egy baba, és szeretgeti, tényleg mintha a gyereke lenne, normális ez a viselkedés?

nem kellene beszéljek valakivel?

Nekem furának tünik ez.


14/ fiú


2010. dec. 28. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én még puszilgatni is szoktam őket, mivel benti cicák, és teljesen tiszták. :)
2010. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Normális *_*
2010. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Nekem is két macskám van és együtt is alszom velük. Anyuméknak szintén két macsekjuk van és ők is odavannak értük. Aztán lehet, hogy csak az én családom őrült, de nekünk minden állatunk egy kicsit "családtag" is.
2010. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!