Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a nővérem? (Kérdésed...

Normális a nővérem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

18éves a nővérem, elég fura lett.

Van 2 macskája, mindkettőt nagyon szereti, elvannak egyszerűen kényeztetve.Ott fekszenek a szobájában/ágyában, márcsak éjszakára kell kitenni onnan anyu mondta.

Azok a macskák úgy fekszenek mint egy baba, és szeretgeti, tényleg mintha a gyereke lenne, normális ez a viselkedés?

nem kellene beszéljek valakivel?

Nekem furának tünik ez.


14/ fiú


2010. dec. 28. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális.

És is nagyom szeretem az állataimat.

2010. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Számomra is fura lenne, nem vagyok valami nagy macskapárti, gondolom te se.
2010. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
76%

basszus hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?A macskát csak 120 évvel ezelőtt használták haszonállatnak, hogy egertek fogasanak vele:D Manapság már azért veszi az ember hogy kényeztesse, és hogy babusgassa, minden normális ember játszik és babusgaja az állatait, valaki együtt is alszik velük, de hát még a nevében is benne van h "kedvenc", kedveljük őket, ezért babusgatjuk, és egyebek:D

Sztem te beszélj vmi psszihológussal:D

2010. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyenek túlfűtött anyai érzelmei, mint hogy majd később rossz anya legyen belőle. Szerintem normális. Illetve picit fura lehet nem-macskás szemmel nézve, de az én macskám is épp az ágyamon heverészik:D
2010. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi a furcsasága, akkor valószínűleg nincs komoly baj az elmeállapotával. Max arról lehet szó, hogy érzelmileg mást vált ki belőled, és belőle egy hízelegve doromboló macska látványa. Neki nyilván jól esik az a tudat, hogy ellát, gondoz, "babusgat" olyan élőlényeket, akiknek ez örömöt okoz. Erre a macska ráadásul jó "alany", mert szívesen van lakásban, emberi társaságban, de nem okoz számára különösebb gondot, ha az éjszakát a szabadban, vagy verandán, nyári konyhában kell töltenie. Egy lakásba szoktatott kutyával ugyanezt már nehezebb lenne eljátszani.

Lehet, hogy a nővéred téged tart "furának", mert a számítógépet, mp3 lejátszót, a gördeszkádat, vagy a tévét szereted...:-)))

2010. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így bánok a cicámmal, olyan mint egy pelusos kisbaba :P
2010. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2010. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Hat igen, 14 evesen furak a felnottek. Majd te is felnosz. :P
2010. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a cicámat. A párom túlzásnak tartja a kényeztetést, de szerintem azért van egy házi kedvenc, hogy boldoggá tegyen és úgy tud boldoggá tenni, ha ô is boldog és dorombol, ragaszkodik és ezt akkor csinálja, ha kényeztetést kap. Nem alszunk vele, mert hullik a szôre, de ezen kívül agyon kényeztetem.
2010. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Te nem szereted a macskákat ennyi az egész.

Ha szeretnéd az állatokat akkor megértenéd.

Nálunk is ágyban alszanak szinte egész nap a cicáink, amikor csak tudom felveszem kézbe az egyiket (kettöt nem tudok egyszerre mert nagy kövérek :D) és simogatom, hallgatom ahogy dorombol. Nagyon aranyosak :)

2010. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!