Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Költözni akar.

Mit csináljak? Költözni akar.

Figyelt kérdés
14 éves gimnozista lány vagyok. A szüleim elváltak. Apám Budapesten lakik, én anyámmal élek vidéken. Idén bekerültem egy nagyon erős gimibe, nagon szeretem, az osztályomat is. Itt laknak ebben a városban a mamámék is, az összes barátom, barátnőm. De anya másik városba akar költözni mert meg akar pályázni egy "jobban fizető állást". Pedig sok emberhez képest sokat (kb. 310.000ft/hó) keres. Nekem viszont itt vannak a barátaim, barátnőim, rokonok, suli...:(:( Mit csináljak? Nem akarok elmenni!!:( Próbáltam már lebeszélni róla de nem hallgat meg, a jelentkezésijét is el akartam dugni, nem jött össze:(Mit tegyek? A kolesz nem jöhet szóba.
2010. dec. 27. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
És ha esetleg a mamádhoz kötöznél és hétvégente hazamennél?:)
2010. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Probáld meg a mamát vagy a "kolit",és hétvégén otthon vagy.Anyukádra nem haragudhatsz mert csak jobb állást akar,ki tudja a mostaniba jol érzi a magát.(persze mondhatod h igen nagyon jol,de nem tudhatod,mert néha aszülök mutatják h minden ok de mégse).Amúgy a fizetése jo viszont a pénz sajnos sose elég és ha anyukád előreláto akkor tudja h bármikor közbejöhet valami és akkor jol jönne ha van elég tartalék.Anyukád döntésébe nem szolhatsz bele max.megkérdezheted h mért akar menni és h látszives maradjatok,lehet akkor kidertül mi is a pontos oka.Abban viszont biztos lehetsz h nyomós oka van rá.
2010. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
vagy kolesz vagy nagyszülők..de mindkettőhöz kell anyukád beleegyezése...ha nem engedi, akkor nem sok választásod van, hiszen még bőven kiskorú vagy.
2010. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Lehet neked nem jó a költözés, de valószínű anyukád szeretné azt az új állást.

Felnőtt ember, úgy alakítja az életét ahogy szeretné. Majd ha te is felnőtt leszel, megkapod ugyanezt az esélyt. Egyelőre kénytelen vagy tűrni hogy ide-oda rángassanak. 20/L

2010. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
miért nem lehet kolesz? és miért nem költözhetsz a mamádhoz? anyukádnak ezt illenne megérteni... mmint hogy itt az életed.
2010. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj meg a nagyszülökkel beszélni. Kérdezd meg őket, hogy bevállalnának e suli közben. Ha beleegyeznek, megkérheted őket, hogy segítsenek rávenni anyudat, hogy maradhass, mégis csak "biztonságosabb" lenne nagyszülőknél, koliba elkallódhatsz, elvihetnek a bandák, de nagyszülőknél fogva lennél. Ő a felnőtt, ő a szülőd, de attól még te is beleszólhatsz a saját életed alakulásában. Ez a szemétség, hogy a szülő oda mehet, ahova akar, mert ő a pénz, a karrier, és a család érdekében cselekszik, de sajnos a gyerek életével mégse foglalkozik, mert attól, hogy gyerek vagy, még te is teljes értékű ember. Vannak barátaid, szereted a sulid. Az az igazság, hogy igazuk van az előttem szólóknak, anyud dönt, azt kell tenned, amit ő mond.
2010. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!