Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is aki eléggé lehangol...

Van más is aki eléggé lehangolt állapotba került ez elmúlt időkben?

Figyelt kérdés
Miért vagy depressziós? Látod a kiutat belőle ?
2010. dec. 27. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ünnepekkor mindíg rámtör a világfájdalom. Ezer okom van rá, fel sem tudnám sorolni.
2010. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg csak ilyen embereket ismerek, engem elhagytak, pedig nagyon szerelmes vagyok :-((((((((
2010. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az enyémnek nincs köze az ünnepekhez :) már előtte is meg volt
2010. dec. 27. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:

belőlem is az ünnep hozta ki,szerettem volna hogy a férjem foglalkozzon egy kicsit a gyerekekkel,hát nem nagyon jött neki össze...

én jobban szeretem a hétköznapokat...

és hát ez a pénztelenség..

jaaaaaj...ez szörnyű...

2010. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utálom az ünnepeket, főleg a január 1-ét, gyerekkoromban akkor volt egy szörnyű balesetem, amit lelkileg soha nem heverek ki. Ráadásul maradandó egészségi problémát okozott.
2010. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem mondom hogy depressziós vagyok, de utóbbi időben eléggé antiszociális lettem. Csak a közeli barátaimmal vagyok hajlandó találkozni néha, és azok akikkel mindent megbeszélek, utóbbi időben egyre inkább idegesítenek, megmondanám nekik mit gondolok, de akkor elijeszteném őket magam mellől és egyedül lennék. Talán a leginkább a többi ember boldogsága az ami engem zavar. Önzőn hangzik, de ez van. Rossz nap mint nap látni, hogy valaki vagy szerelmes, de nem jöttek össze viszont hisz benne, vagy pedig ott van mellette az akit szeret, én pedig a szerelmet nem is keresem már, nem hiszem, hogy van amikor a fiú és a lány egyszerre egyformán szereti egymást. Inkább szenvedek és a gép előtt ülök, közben pedig az exem akarnám visszaszerezni, de csak fejben, nem teszek érte semmit nehogy beégjek.
2010. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én már legalább 1,5 éve az vagyok. Egy ideig javulni látszódtak a dolgok, de most rosszabb, mint valaha.

Nem látok kiutat. Önbizalomhiányom van, mert ronda vagyok, meg kövér. Az osztályban 2 ember kivételével MINDENKI utál, (de most komolyan, ez nem kamu!!!), pedig nem csináltam semmit. Nincs pasim, barátom is csak 1... Nincsenek kapcsolataim, és egyre lehangoltabb vagyok... Ha ez így megy tovább asszem megölölm magam...

ha valaki hasonló helyzetben van, az írjon!

:'(

2010. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen :( Sajnos a szüleim már majdnem 1 éve hogy "válnak". Mindig azt mondják hogy válnak, de mégse. És veszekednek, még karácsonykor is üvöltöttek egymással :( Eddig ez volt a legrosszabb karácsonyom. Én inkább azt kívánom, hogy menjenek külön mert akkor legalább nincs ez a balhé.
2010. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nevetséges indok. Mindenkinek a "kapcsolatban" kiirása... ahány ember boldog, annyiszor fáj. Meguntam az egyedüllétet. Csak pár alapvető dolgot nem tudok magamban tisztázni ezzel kapcsolatban, nem merek lépni sem.

17L

2010. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. A folytonos egyedüllét, itthon lenni, amikor folyton mondják, hogy tanuljak, meg, hogy nem veszem komolyan az életet. Nekem ebből elegem van. Tudom, hogy mit akarok, elköltözni, csak azt nem, hogy hogyan és miből.
2010. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!