Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bunkóság lenne a nővéremm...

Nagy bunkóság lenne a nővéremmel szemben?

Figyelt kérdés

A barátaival kedves, soha nem bunkózik velük (a jó oldalát mutatja). Velünk (családdal) tök bunkó, meg irigy, de mi mindent adjunk oda neki. Már mondtam neki, hogy csak azért vannak barátai mert velük mindig kedves.

Jóba vagyok az egyik barátnőjével és arra gondoltam, hogy majd egyszer beszólok amikor többen vannak, hogy velük is legyél olyan mint velünk.

Szerintetek mit csináljak?

A húga voltam.

18L ő


2010. dec. 27. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Semmit nem érsz el vele, max te kerülsz még blamásabb helyzetbe.

18 évesen én személy szerint le se sz*rnám, + micsoda dolog az, hogy: "Mi mindent adjunk oda neki."

Légy vele önző, és ne alázkodj meg előtte.

2010. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd! Nem azért, mert bunkóság, hanem azért, mert nem hiszem, hogy ezzel változtatnád meg a nővéred hozzáállását a családhoz. Inkább csak mégjobban magadra haragítanád. Próbálj vele minél kevesebbet érintkezni!
2010. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne tedd. Ezzel csak magadat hozhatod kellemetlen helyzetbe.

Páromnak az öccse egy irtózatos s*ggfej, bunkó, önző, lenéző, irigy, sorolhatnám napestig, azzal oldjuk meg az egészet, hogy nem szólunk hozzá (ő se hozzánk) és kész. Kerüld amennyire lehet, ez a legjobb megoldás. Ne légy vele elnéző, azért, mert a tesód, semmit nem jelent, ha ő ilyen.

2010. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kösz a lepontozást, akárki is volt, szerintem azért meri megcsinálni a kedves nővérke a hugival mindezt, mert a húginak nincs semmi önbizalma + tartása, 18 éves koromban kicsit komolyabb felfogásom volt annál, minthogy ilyen összeesküvés elméleteken agyaljak, saját magammal.

Még ha valakivel együtt tenné, talán többet érne el....

2010. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!