Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szenved a párja ilyen...

Más is szenved a párja ilyen "fizikai tüneteitől"?

Figyelt kérdés

Tudom, nevetni fogtok, de a helyzet: a párom nagyon sokat böfög és fingik. Alapvetően nem zavar egyik sem, mert természetes emberi dolog, én sem összeszorított szájjal és farpofákkal élem az életemet, de ez már nekem is sok.

A másik, hogy nem mos esténként fogat, csak reggel, és azt sem veszi jó néven, ha megkérdezem (mielőtt hozzám nyúl), hogy tiszta-e a keze.


Amúgy meg értékes, jó ember, de ezek miatt nehéz rágerjedni, és elég hervasztó tud lenni mellette egy átfingott, böfögött nap. Néha sírni tudnék már.


(Jó nevetést!)


2010. dec. 27. 10:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
NŐŐŐK!Ti ehhez nem értetek!Ez a gátlások feloldásának megerősítése,aminek hangot is adunk!Túllihegitek a dolgot:)))
2010. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez inkább gáz tényleg, mint nevetséges.

A fingás + böfögés csak addig tolerálható, amíg a másikban nem kelt undort, visszataszítást, a fogmosás az sajna nálunk is téma, illetőleg meddő vita tárgya, mert az enyém szinte soha nem mos, mert fájnak az ínyei.Dokihoz nem megy el, csak amikor már ki kell húzni vmelyiket.

Még jó, hogy elég stabil fogakat örökölt az anyjától, akinek - röhej, de - szintén nem szokása, ennek ellenére mégis gyönyörű, csillogó épp fogai vannak még 50 évesen is...Szóval szerencse a szerencsétlenségben.

2010. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Te figyelj, nincs esetleg valami egészségügyi problémája? Érdemes lenne kivizsgáltatni, nem küzd-e reflux-szal, vagy ilyesmi. Gondolom, neki sem kellemes ez. A fogmosás más téma. Mi lenne, ha együtt fürdenétek, és a kezébe nyomnád a fogkefét? Erre csak nem mondana nemet...
2010. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27%
Mi egymás elôtt pukizunk meg böfögünk a párommal és a legjobb barátainkkal is, nem zavar(nem kaja közben persze.), és abban igazat adok egy elôttem szólónak, hogy akkor miért nem szóltál neki, amikor összejöttetek. Akkor nem zavart? Én biztos nem mennék ki a mosdóba pukkantani, így a párom is nyugodtan csinálhatja. Meglep, hogy mindenki azt írta, hogy gáz. Persze volt, hogy arrébb ültem, mert beeresztett, de máskor meg én csináltam. Szóval ez nem gáz szerintem. Ami nagyon gáz, az a kéz és fog probléma. A tiszta kéz és a fog mosás alap, nagyon fontos. Én személy szerint csak emiatt szólnék neki és nem értem eddig hogy nem tetted meg. Ha nem mos fogat, akkor szájszaga is van. Én azt személy szerint rosszabbul viselem, mint ha az orrom alá finganak. Az igénytelenség, és az is nem tiszta kézzel nyúl hozzád. Mi a párommal pl csak fürdés után szexelünk, nem elég a kezét megmosnia. Beszélj vele, mert ha ezeken nem változtat, meg fogsz tôle undorodni és ha már ide írtál, nem kell hozzá sok idô szerintem.
2010. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a szülői házból hozta a párod a proli szokásait, erre gyermekkorban kell nagy gondot fordítani.

Jó nevelésnél norma, hogy senki előtt nem ereget az ember, mint ahogy a szilárd terméket sem a vacsoraasztalra tesszük.

A fogmosás szintén gyermekkor.

A kézmosásról:

egyszer csilis étel készítés után ne moss kezet, és szeretgesd a párodat.

Fog kezet mosni.

2010. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ezekért mind szóltam már neki. Nem a fingás-böfögés a baj alapvetően, hanem a mértéke.
2010. dec. 27. 12:38
 17/20 A kérdező kommentje:
Plusz, ha mindig mindenki mindent tudna előre a párjáról, stb., akkor csupa tökéletes kapcsolatban élnénk, nem? Sajna nem így van.
2010. dec. 27. 12:45
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Fúj. Én ezt mondom,pedig nyilván mi is szoktunk fingani is böfögni,de én azthiszem értem miről beszélsz. Mikor valaki direkt ,szándékosan primitiv és még viccesnek is találja,akkor is ha másoknak kellemetlen.

Rokoni körben van olyan,aki még vacsora közben,az asztalnál is képes fingani és röhögni hozzá.. szerintem ez a primitiv dolog...azért lehet ezeket a dolgokat kúltúráltabban is elintézni,akkor is ha nem rohangálsz ki a wcre állandóan!Direkt gusztustalankodni állandóan már sok,családi körben is..és azt is megértem ha kiábrándito. Az igénytelenség megint más dolog,fog és kézmosás hiánya..hááát aki ehhez jópofát tudna vágni,az szólja meg a kérdezőt.

És az sem igaz,hogy ezeket előre lehet tudni,sokan évek utána "épülnek le" ilyen igénytelenné..

2010. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem vicces dolog! V.mi nem lehet rendben az emésztésével, ha állandóan ilyen tünetket produkál. A fogmosás, pedig, alap dolog - nem olcsó dolog sem a fogpótlás, sem a műfogsor, ezért mindnt meg kell tenni a fogak egészségének megőrzése érdekében!

Meg, az emésztési prblémája még inkább rongálhatja a fogaik (gondolok itt pl. a gyomorból feltörő savakra). Mindenképpen forduljatok orvoshoz!

2010. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Nem ertem a kerdest, mivel ezek a parod szokasai, tehat mar mielott osszekoltoztel Vele is, ezek a szokasai megvoltak!"


téves,mi bő 1 évig ugy voltunk együtt,hogy visszafogta magát...aztán csak párszor,utána meg félpercenként,és nevet hozzá hangosan,hogy milyen vicces,hogy a kettőt egyszerre is tudja...

bár mióta megmondtam elég erélyesen,hogy ha ezt tovább folytatja,akkor örökbefogadom mint szellemifogyatékos gyereket,azóta visszavette normális mértékűre...

2010. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!